Virovitica poražena od Nedelišća

Počelo je prvenstvo u Trećoj Hrvatskoj nogometnoj ligi skupina sjever. U prvom kolu, nogometaši Virovitice gostovali su kod Nedelišća gdje su poraženi 2:1. Iako su izabranici trenera Elvisa Vinaka u prvom dijelu imali više od igre i tri izrazite prigode, nakon uvodnih 45. minuta gubili su 2:0. Pred kraj dvoboja, u 87. minuti gol za Viroviticu zabio je Škaro. Ostala dva županijska predstavnika danas igraju svoje utakmice. Slatina će gostovat kod Graničara u Kotoribi, dok će Croatia u Grabrovnici dočekati Križevce. Ti se dvoboji igraju od 17 sati i 30 minuta. U ostalim dvobojima, postignuti su sljedeći rezultati: Podravina – Ivančica 3:0, Polet – Podravec 2:2, Koprivnica – Mladost (P) 3.2, Mladost (Ž) – Međimurje 0:0. (www.icv.hr)