Renato Jularić donio je Croatiji tri boda

Zgoditkom Renata Jularića u 50. minuti Croatia je osvojila tri boda protiv Graničara i zadržala drugo mjesto na prvenstvenoj ljestvici III. HNL sjever. Podsjetimo, Virovitičanima “leži” Međimurje. I prošle jeseni, ali na Vegeški, izabranici trenera Elvisa Vinaka svladali su igrače iz Čakovca. Ove subote Vanja Dežmarić je bio koban za Međimurje u utakmici 7. kola III. HNL sjever. U posljednjoj minuti susreta matirao je domaćeg vratara i Virovitica se kući vratila s tri boda (do sada ih je skupila deset). Istodobno je Slatina na svom travnjaku poražena od Varaždina. Bilo je 2:4, a golove za domaće postigli su Ozren Vurdelja i Danijel Ciglar. U idućem kolu Virovitica dočekuje Čakovec, Croatia putuje u Međimurje, a Slatina gostovati kod Mladosti iz Preloga.
Rezultati 7. kola: Polet – Mladost (Ž) 2:1, Koprivnica – Podravina 2:3, Podravac – Rudar 1:0, Bjelovar – Mladost (P) 1:0, Nedelišće – Čakovec 1:1, Croatia – Graničar 1:0. (www.icv.hr, Fotografija: Kristijan Toplak/Ilustracija)