Maja Kozlinger zlatna u Rumunjskoj

Članovi Karate kluba Virovitica nastupili su u Rumunjskoj na Open Bihor-u 2013. gdje su osvojili sedam medalja. U kategoriji učenica do 36 kg Maja Kozlinger osvojila je prvo mjesto kao i Sara Blažević do 48 kg, te su uz medalje primile i pobjedničke pehare. Također, pobjednički pehar pripao je i Moniki Bubnjić koja je u kadetskom uzrastu do 42 kg bila najbolja. Sara Malčec okitila se srebrnom medaljom, a Laura Pokupić bila je brončana do 50 kg. U katama Bubnjić je osvojila drugo mjesto, a Malčec treće. Na otvorenom prvenstvu regije Bihor nastupilo je oko 600 natjecatelja iz 9 zemalja. U Karlovcu je održan Kup Karlovca na kojem su nastupili muški članovi virovitičkog Karate kluba, a jedini koji je osvojio medalju i to brončanu bio je Pavle Radenić u učenicima do 50 kg. U Samoboru se održavaju pripreme nacionalne selekcije u čijem je sastavu i Virovitičanin Luka Šenjug. Reprezentativci imaju pripreme za odlazak na Svjetsko prvenstvo koje će se održati u Španjolskoj početkom studenog 2013. godine. (www.icv.hr, vle)