Štefović, Grujić, Bubnjić i Šenjug prvaci Daruvara

Karate klub Virovitica nastupio je na 13. Karate Dar festu u Daruvaru gdje osvojio sjajnih 17 medalja. U kategoriji mlađih učenika i učenica do 26 kg Mihael Štefović okitio se zlatnom medaljom, dok je Borna Župan bio drugi. Mateo Čop se izborio za treće mjesto. Enia Pintar je u katama osvojila drugo mjesto, a Mihael Štefović nastupio je i u mlađim učenicima gdje je osvojio srebro. Do 30kg Matija Relić je bio drugi, a do 34 kg Juraj Abalić osvojio je brončanu medalju. Kod mlađih kadeta do 45 kilograma zlatnu medalju osvojio je Patrik Lukačević. U konkurenciji djevojčica do 30 kg Karla Rogović bila je treća, a do 34 kg Iva Kaić druga. U kategoriji učenika Saša Grujić do 50 kg osvaja zlato, a Pavle Radenić izborio se za drugo mjesto. U učenicama do 36 kg Maja Kozlinger osvojila je drugo mjesto kao i Sara Blažević u kategoriji +42kg. U mlađim kadetkinjama do 40 kg Sara Malčec je bila brončana. U kadetkinjama do 45kg Monika Bubnjić je ostvarila sve pobjede i tako osigurala prvo mjesto i zlatnu medalju, dok je u kategoriji do 50 kg Laura Pokupić osvojila treće mjesto. U disciplini kata u juniorskoj konkurenciji nastupio je Luka Šenjug i sjajnim izvedbama osigurao zlato. Na turniru je sudjelovalo oko 400 natjecatelja iz 42 kluba. Sljedeći vikend članovi virovitičkog Karate kluba nastupit će na Openu Hrvatske, koji se održava u Rijeci. (www.icv.hr, vle)