Upoznajte Filipa Romića, prvaka Hrvatske

Filip Romić, član AMKK Cobra iz Virovitice, osvojio je treći uzastopni naslov prvaka Hrvatske u najjačoj klasi u kartingu (KZ2) i prestižnu nagradu Zlatnu kacigu. Na utrkama održanim na kartodromu Belica u Čakovcu osvojio je prvo i drugo mjesto, te dvije utrke do kraja prvenstva ima nedostižnih 236 bodova. Filip je najmlađi vozač u KZ klasi i stoga je to ogroman uspjeh za njega, AMKK Cobru i Racing team Romić. Možda još i nije svjestan koliki je to uspjeh, ali ono što svi mogu potvrditi je da je to uistinu velika stvar za virovitički sport. Rijetko tko je iz Virovitice uspio tri puta uzastopce osvojiti prvenstvo Hrvatske u bilo kojem sportu. Filip ima nepunih 17 godina, već su tri naslova prvaka iza njega i sudeći po svemu jedino mu je nebo granica… (www.icv.hr, vle)