Juniorke SK Virovitica 1861. druge u RH

Strijelci Streljačkog društva Virovitica 1861. nastupili su u Vukovaru na Prvenstvu Hrvatske u disciplini zračni pištolj. U kategoriji seniorki na tom je natjecanju nastupila Gabriela Grgić i osvojila osmo mjesto. Na Prvenstvu Hrvatske održanom u Osijeku Streljački klub HVIDRA Virovitica ’92. ekipno je u juniorskoj konkurenciji osvojio treće mjesto s pogođenih 1606 krugova, a nastupili su Tomislav Bunjevac, Sven Sabo i Leonardo Lukač. Nastupile su i juniorke Streljačkog društva Virovitica 1861. koje su ekipno u sastavu Margareta Horvat, Olivera Kovač i Gabriela Grgić osvojile drugo mjesto, a Gabriela je pojedinačno osvojila i brončanu medalju. Opširnije o sportskim novostima poslušajte u emisiji Sportski semafor na valovima Županijskog radija Virovitice. (www.icv.hr, vle)