Karataši Virovitice i Pitomače osvojili 27 medalja

Članovi Karate kluba Virovitica nastupili su na Đurđevcu OPEN 2014. gdje je sudjelovalo oko 400 natjecatelja, a Virovitičani su osvojili 18 medalja. U kategoriji mlađih učenika i učenica Valentino Kalenik bio je zlatni, dok su Nina Zelenbrz i Enia Pintar osvojile drugo mjesto, a Karlo Zelenbrz, Marko Barić, Maja Barić, Lovro Erak i Mihael Štefović bili su treći. Kod učenika i učenica, Maja Kozlinger se izborila za zlato, a Maja Kolalović, Ivan Majstorović i Matija Relić osvojili su brončane medalje. Sara Malčec i Pavle Radenić u kategoriji mlađih kadeta i kadetkinja osvojili su prva mjesta. U kadetskim kategorijama Monika Bubnjić također je bila zlatna, dok su Laura Pokupić i Patrik Lukačević oko vrata stavili brončane medalje.

Također, nastupio je i Karate klub Pitomača koji je kući otišao sa devet medalja. Kod mlađih učenika B u katama, Petar Tudić osvojio je srebro. U kategoriji mlađih kadeta B Mihael Tudić bio je drugi, a Vili Grgačić i Luka Bokan osvojili su brončane medalje. U konkurenciji kadeta A Alan Uremović bio je treći, dok je u juniorima A osvojio zlato. U ekipnoj konkurenciji mlađih učenika Pitomača je osvojila tri brončane medalje. Opširnije o sportskim novostima poslušajte u emisiji Sportski semafor na valovima Županijskog radija Virovitice. (www.icv.hr, vle)