Koje pjesme su izabrane za Pitomački festival

U dvije festivalske večeri koje će se održati 13. i 14. lipnja ove godine predstavljene će biti slijedeće 43 skladbe Pogledajte koje.
Večer Podravine, petak 13. lipnja 2014.
1. Roža bela (Zoran Mišolongin-Albina Štimac) – Kristina Domović
2. Nema krize (Željko Lukanec-Željko Lukanec-Zlatne strune) – Zlatne strune
3. Volim tebe, ali ne smijem (Jerry Grchevich-Tomislav Galeković) – Jerry Grchevich happy wheels demo i Zagrebački tamburaši
4. Jedan poljubac (Tomislav Tišljar-Tomislav Tišljar-Tomislav Tišljar) – Od srca do srca
5. Donesla sem popevku ljubavnu (Zoran Mišolongin-Rajko Stilinović) – Ksenija Erker
6. Gori srce moje (Tomislav Tišljar-Tomislav Tišljar-Tomislav Tišljar) – Mjesečina
7. Bedak (Dražen Žanko-Katarina Fuček) – Pjevačko društvo Ferdinand
8. Kako je otac grlio majku (Mario Hleb-Mario Hleb) – Mladen Kos
9. Lane moje (Marijan Jergović-Đurđa Habel-Danijel Krmić) – Cure iz centra
10. Podravska čežnja (Zdravko Bugarin-Zdravko Bugarin-Zdravko Bugarin) – Zdravko Bugarin
11. Mene Drava zove (Željka Bančić-Darija Kopričanec-Željka Bančić) – Darija Kopričanec
12. Vrati se, Draga (Stjepan Čižmešikin-Stjepan Čižmešikin-Ivan Krznarić) – Konačari
13. Igra mužika na bregu (Berislav Avirović-Željko Kožarić) – Cooper Blau
14. Podravec sem, fala Bogu (Ivica Gašparić Gape-Ivica Gašparić Gape-Davor Jendrašić) – Kristijan Domović Jacata
15. Nek’ ti dragi Bog oprosti (Drago Pecek-Drago Pecek) – Dragan Dečak
16. Nek’ tambura svira (Đurđa Habel-Đurđa Habel-Davor Totović) – Irena Grden i Fakini
17. I ti, sine, takav budi (Marijan Rakijašić-Franjo Barić-Marijan Rakijašić) – Franjo Barić
18. Martinjska (Mario Andreata-Nenad Marinac-Davor Jendrašić) – Petar Kožar
19. Teci, Dravo, samo teci (Vladimir Smiljanić-Đuro Kumer-Vladimir Smiljanić) – Ivica Pepelko
20. Podravino, daj se zbudi (Marijan Rakijašić-Branko Mihovil Rakijašić-Marijan Rakijašić) – Darko Barić
21. Dvije ljubavi – Džentlmeni
Večer Podravlja, subota 14. lipnja 2014.
1. Drava im senje zela (Davor Jendrašić-Sunčica Orešić-Davor Jendrašić) – Mirko Švenda Žiga
2. Reči, Mara (Mladen Medak Gaga-Mladen Medak Gaga-Roman Gross) – Mladen Medak Gaga i TO HRT-a
3. Gda me ti pozabiš (Davor Jendrašić-Božica Jelušić-Davor Jendrašić) – Kostadinka Velkovska
4. Spomenek na Gruntovčane (Dubravko Češnjak-Dubravko Češnjak-Dubravko Češnjak) – Dražen Kurilovčan i Ladarice
5. Sanjaj, ljubi, samo to je važno (Darko Hajsek-Zorica Klinžić) – Anja Šovagović Despot
6. Nek’ se keri noć (Danijel Krmić-Rajko Stilinović) – Cecilija
7. Zipka od satena (Toni Eterović-Stjepan Đukić Pišta-Toni Eterović) – Boris Gašparac
8. Vino voli one što se vole (Siniša Leopold-Stjepan Đukić Pišta-Siniša Leopold) – Branko Greblički Ventek
9. Baš mi je lepo (Željen Klašterka-Draga Vranješ Vargović-Luka Udjbinac) – Stjepan Lach
10. Japa, ne morem te pozabit (Rajko Suhodolčan-Terezija Buba Bognar) – Vid Balog i kvartet Gubec
11. Lepa moja Podravina (Rajko Suhodolčan-Rajko Stilinović-Siniša Leopold) – Barbara Suhodolčan i TO HRT-a
12. Reci mi (Tomislav Tišljar-Đurđa Habel-Tomislav Tišljar) – Kajda i Mjesečina
13. Bekrijska (Mladen Medak Gaga-Mladen Medak Gaga-Mladen Medak Gaga) – Dangube
14. Plava zvezda Podravine (Marinko Barčan-Stjepan Đukić Pišta) – Podravski mužikaši
15. Kako te ja volim, nitko nikad neće (Vladimir Smiljanić-Vladimir Smiljanić-Vladimir Smiljanić) – Stjepan Jeršek Štef
16. Šokica (Antun Nikolić Tuca-Ivan Benak-Antun Nikolić Tuca) – Željko Witovsky i Pleter
17. Rijeka sudbine (Stjepan Rudinski-Davor Magušić) – Blanka Došen
18. Steza življenja (Željko Grahovec-Gordana Lach) – Gordana Lach i Željko Grahovec
19. Noć kraj rijeke (Vladimir Smiljanić-Branka Janković) – Gordana Ivanjek
20. Kao ringišpil (Vjekoslav Filipović-Vjekoslav Filipović) – Tamburaši slavonske krvi
21. Uvijek budi tu (Goran Ivanović Lac-Goran Ivanović Lac-Goran Đurković Mash-Stjepan Rudinski) – Šokci
22. Ne daj, goro (Antonija Šola-Antonija Šola) – Ana Filipović. (www.icv.hr, bk)