Porazi Virovitice i Slatine, Croatia u nedjelju

Nogometaši Virovitice poraženi su na Vegeški u 22. kolu III. HNL sjever. Izabranici trenera Elvisa Vinaka izgubili su od prvoplasiranog Međimurja 0:1. Virovitičani su dobrom igrom u prvom poluvremenu stvorili nekoliko šansi, no Kovačević, Dežmarić i Crvenka nisu bili precizni. Gosti su pogodak postigli u 22. minuti kada je Puclin sa 20 metara uputio loptu prema domaćim vratima, koja se odbila od vratnice i ušla u gol. U drugom dijelu susreta domaćin je imao nekoliko prilika, a u 76. minuti, Ivan Devčić je pogodio stativu. Nakon ovog poraza Virovitica je deveta sa 30 bodova. Istodobno, Slatina je poražena u Varaždinu od istoimenog domaćina sa 0:1 te je ostala na 23 osvojena boda. Croatia iz Grabrovnice u nedjelju putuje u Kotoribu gdje će u 22. kolu odigrati susret protiv Graničara. Virovitica će sljedeće kolo pauzirati jer je unaprijed odigrala utakmicu protiv Čakovca. Slatina će na svom terenu ugostiti Mladost iz Preloga, a Croatia Međimurje.
Preostali rezultati 22. kola: Mladost (Ž) – Polet 5:2, Podravina – Koprivnica 1:6, Mladost (P) – Bjelovar 2:1, Rudar – Podravac 2:2, Čakovec – Nedelišće 0:5. (www.icv.hr, vle, Fotografije: Kristijan Toplak)