Košarkaši Virovitice izgubili u Koprivnici

Osmim kolom pretkadeti Virovitice otvorili su drugi dio prvenstva gostujući u Koprivnici. Oslabljeni trojicom igrača (ozljede) na put je krenulo sedmero igrača i taj nedostatak “svježih” igrača se osjetio pogotovo u zadnjoj četvrtini u kojoj su košarkaši Virovitice primili i najviše koševa. Nakon uspavanog starta utakmice s obje strane (2:2 nakon 3 minute) domaćini počinju igrati agresivnije i odlaze na +13 koševa prednosti. Tek u drugoj četvrtini košarkaši Virovitice uspijevaju povezati redove i parirati protivnicima. A tada slijedi posljednja četvrtina gdje umorni košarkaši Virovitice posustaju što domaćini iskorištavaju i zaključuju utakmicu rezultatom 85:39. Unatoč nedostatku igrača pretkadeti Virovitice pokazali su napredak u odnosu na prvu utakmicu s istim protivnikom što svakako može biti pozitivno za njihov daljnji napredak.
KK Koprivnica – KK Virovitica 85:39
Za Viroviticu su igrali: Denić 4, Tkalčec 4, Gverić 4, Grgos 3, Ćerepinko 5, Rukavina 2, Moslavac 17. (www.icv.hr)