Poznati polufinalisti 21. ZMNT-a u Slatini

U petak, 8. siječnja, odigrane su četvrtfinalne utakmice 21. zimskog malonogometnog turnira u Slatini. U punoj dvorani Srednje škole Marka Marulića gledatelji su imali priliku vidjeti kvalitetan futsal.

Utakmice seniorske kategorije su bile iznimno zanimljive i napete. NK Voćin je izgubio sa visokih 0-6 od ekipe Mars napada. Ekipa NK Voćina nije bila na razini te nije uspjela probiti obranu Marsa, a velika rezultatska razlika je posljedica igre Voćina na sve ili ništa sa petim igračem. Utakmicu su na kraju završili ranije napustivši teren.

Pistacio je na početku utakmice napao ekipu Last baj baj te se stekao dojam da bi utakmica mogla otići u njihovu korist, međutim nisu imali snage za takvu igru s visokim tempom do kraja utakmice. Polako ali sigurno Last baj baj je preuzeo kontrolu igre i stvorio nedostižnu razliku.

Derbi večeri je svakako bila utakmica između Primeiro de agosto i MNK Apokalipse. Nakon ranog vodstva Primeiro je usporio sa tempom te je prvo poluvrijeme završilo u njihovu korist. U drugom poluvremenu ekipa MNK Apokalipse čekala je svoju priliku koju je i dočekala sredinom poluvremena izjednačivši iz brze kontre. Do kraja utakmice MNK Apokalipsa je pružila kvalitetnu obranu i čekala priliku iz kontre ili preko penala, no Primeiro ipak uspjeva zabiti pogodak koji će se poslije pokazati pobjednički. Do kraja utakmice bilo je burno pred golom Primeira, gdje je Horvat dobio i drugi žuti, odnosno crveni karton, za ometanje izvođenja slobodnog udarca.

Ekipa Ljuman Tomi i prijatelji bez puno muke kontrolirala je utakmicu protiv CB Centar Voćina te je krasnim prodorom Karamarkovića i dva izvrsna gola Prlića rutinski izbacila Voćin iz daljnjeg natjecanja. Voćin je tako izgubio oba svoja predstavnika u seniorskoj kategoriji u četvrtini finala.

VETERANI

STANJE ŠOKA : PRIJATELJI 4:2 (Krznarić 2, Vrkljan, Janečić /Gumbarević, Ereš)

AUTOSERVIS INO : VIŠNJA GRAĐEVNI MATERIJAL 2:0 (Kolomaz 2)

SLATINSKA BANKA : C.B. PINTA NOJA UNITED 0:0(1:3)

NK VIROVITICA : NK SUHOPOLJE 4:0(Gomerčić, ag Doležal, Viljevac, Bjelajac)

SENIORI

NK VOĆIN – PRIJAŠIN MARS NAPADA 0:6 (Kupres 2, Baršun, Kocić, Grgić, Ostojić)

C.B. BARCODE LAST BAJ BAJ – PISTACIO 4:1 (Cicvarić 2, Bubaš, K.Bračun/Dunković)

PRIMEIRO DE AGOSTO-MNK APOKALIPSA-NB GAMBINO 2:1 (Horvat, Čavar/Geng)

C.B. CENTAR – VOĆIN – LJUMAN TOMI I PRIJATELJI   1:3 (Gusić/Karamarković, Prlić 2)