U 21. kolu II. Županijske nogometne lige Podgorje je gostovalo u Svetom Đurđu gdje je sa 1:0 pobijedilo istoimenog domaćina. Gol za slavlje „Zelenih“ zabio je Tomislav Krmpotić u 38. minuti.

Istodobno, Gradina je u Rušanima bila bolja od Napretka sa 2:1. Domaćin je poveo u 37. minuti golom Roberta Šaina, no momčad iz Gradine preokrenula je rezultat golovima Vladimira Puškarića (40. minuta) i Gorana Duvnjaka (57. minuta).

14. Graničar (ŽL) 20 0 1 19 19 – 110 1

Preostale utakmice 21. kola igraju se u nedjelju, 1. svibnja, od 16.30 sati. Parovi su: Graničar Žlebina – Sloga Dugo Selo, Turnašica – Turanovac, Stara Brezovica – Graničar Okrugljača, Drava – Sokol, Bušetina 1947 – Mladost Vukosavljevica. (www.icv.hr, vle; Fotografije: Matija Rođak)