Na krosu u Orahovici najstariji sudionik Mijo Benković, najmlađa Anamarija Basa

Zajednica športskih udruga grada Orahovice i Sportsko rekreacijsko društvo Orahovica u nedjelju, 1. svibnja, sklopu Dana grada Orahovice i praznika rada po prvi put su organizirali kros u gradu i to u za djecu u dužini od 1200 metara a za žene, seniore i veterane u dužini od 3700 metara. Djevojčice i dječaci trčali su dionicu u dužini od 1200 metara i to od igrališta Nogometnog kluba „ PAPUK-a “ do kompleka „ Jezero “. Žene, seniori i veterani trčali su dionicu u dužini od 3700 metara i to od Odmarališta Merkur do Kompleksa „ Jezero “. Na prvom orahovačkom krosu nastupilo je 68 sudionika u dobi od 6 do 55 godina. Najstariji sudionik bio je Mijo Benković (1961.) a najmlađi sudionik bila je Anamarija Basa (2009.) (www.icv.hr; vg)

Rezultati

Poredak žena

Poredak

Vrijeme

Kategorija

Broj

Ime i prezime

1

12,47

305

Marina Novoselec

2

16,13

2001

306

Tamara Brodarac

3

20,03

2000

304

Marina Halgaš

Poredak djevojčica 2002. godište i mlađe

Poredak

Vrijeme

Kategorija

Broj

Ime i prezime

1

7,56

2005

108

Tena Rukavina

2

7,59

2003

101

Lana Marinić

3

8,14

2002

107

Jana Marčinković

Poredak djevojčica 2005. godište i mlađe

Poredak

Vrijeme

Kategorija

Broj

Ime i prezime

1

7,56

2005

108

Tena Rukavina

2

8,19

2005

114

Nicole Zdjelarević

3

8,28

2005

104

Elena Ileš

Poredak djevojčica 2007. godište i mlađe

Poredak

Vrijeme

Kategorija

Broj

Ime i prezime

1

9,06

2007

117

Ivana Hat

2

9,17

2008

110

Helena Bučanac

3

9,40

2009

111

Anamarija Basa

Poredak seniora

Poredak

Vrijeme

Broj

Ime i prezime

1

11,20

211

Stjepan Novoselec

2

11,33

203

Danijel Dunković

3

12,40

2012

Igor Stojić

Poredak veterana

Poredak

Vrijeme

Broj

Ime i prezime

1

13,17

400

Mijo Benković

2

14,44

404

Ajdin Šahinović

3

16,18

405

Nikola Borić

Poredak dječaka 2001. godište i mlađi

Poredak

Vrijeme

Kategorija

Broj

Ime i prezime

1

15,06

2001

210

Borna Katić

2

15,39

2001

207

Marko Švarc

3

16,12

2001

209

Danijel Both

Poredak dječaka 2002. godište i mlađi

Poredak

Vrijeme

Kategorija

Broj

Ime i prezime

1

4,36

2002

003

Matej Rukavina

2

4,39

2003

005

Filip Kos

3

4,50

2002

004

Petar Kratzl

Poredak dječaka 2004. godište i mlađi

Poredak

Vrijeme

Kategorija

Broj

Ime i prezime

1

2004

027

Karlo Maričić

2

2004

008

Leonardo Poljak

3

2005

010

Kimi Poljak

Poredak dječaka 2006. godište i mlađi

Poredak

Vrijeme

Kategorija

Broj

Ime i prezime

1

2006

028

Damjan Okolić

2

2007

025

Ivan Stojić

3

2007

024

Sandi Držaić

Poredak dječaka 2008. godište i mlađi

Poredak

Vrijeme

Kategorija

Broj

Ime i prezime

1

2008

019

Jakov Lazić

2

2009

021

Ante Solić

3

2008

016

David Šalek