Leo i Emma srebrom do više plesne kategorije

U organizaciji PK „Spin“ i Hrvatskog sportskog plesnog saveza u Zagrebu je održano međunarodno plesno natjecanje gdje su svoje umijeće, između 152 plesna para iz 7 zemalja (Albanija, BiH, Kanada, San Marino, Slovenija, Srbija i Hrvatska), prikazala i dva plesna para Plesnog centra „Virovitica“.

Petar Turnaj i Ana Medved u konkurenciji osnovaca D3 kvalitativnog razreda osvojili su peto mjesto kako u standardnim tako i u latinsko-američkim plesovima.
Leo Jovanović i Emma Klarić u konkurenciji mladeži D3 plesne kategorije, u standardnim plesovima osvojili su drugo mjesto i srebrnu medalju, dok su u latinsko-američkim plesovima otplesavši svih pet plesova u visokom C kvalitativnom razredu ostali u polufinalu te osvojili 10. mjesto. Ovom rezultatom iz standardnih plesova Leo i Emma osigurali su ulazak u viši kvalitativni C plesni razred te će na slijedećem natjecanju plesati svih deset natjecateljskih plesova.