Turnašica osvojila Memorijalni turnir “Milić – Raptavi”

U sklopu programa obilježavanja Dana općine Špišić Bukovica, na nogometnom igralištu u Vukosavljevici odigran je 3. memorijalni turnir “Milić – Raptavi”. Prvo mjesto osvojila je Turnašica pobjedivši u finalu domaću Mladost nakon izvođenja jedanaesteraca (regularni dio završio je 1:1).
U dvoboju za treće mjesto Omladinac iz Korije također je nakon jedanaesteraca bio bolji od Kladara. Naime, regularni dio susreta završio je 2:2.
Pehare i medalje najboljima uručili su načelnik općine Špišić Bukovica Hrvoje Miler, predsjednik Mladosti Branko Sabolić, tajnik kluba Marko Kralj, te trener juniora Matija Stanišić.
Turnir je organizirao Nogometni klub Mladost iz Vukosavljevice uz pokroviteljstvo općine Špišić Bukovica. (www.icv.hr, vle; Fotografije: Vedran Lesić)