U 2. kolu I. Županijske nogometne lige Lukač 05 na svom je terenu slavio sa 1:0 protiv Zrinskog iz Nove Bukovice. Gol za pobjedu „Zelenih“ zabio je Željko Medić u 35. minuti.
U drugom dijelu, odnosno 64. minuti dvoboja vratar Lukača 05 Antun Ponikvar zaradio je isključenje zbog prekršaja u 16-ercu, te je na gol umjesto njega stao igrač Goran Mrazović koji je obranio udarac s „bijele točke“ igraču Zrinskog Tomi Lukiću. Momčad trenera Antona Pranjića tako nakon dva odigrana kola ima 4 osvojena boda, dok Zrinski ima tri boda.
Preostali susreti 2. kola igraju se u nedjelju, od 17.30 sati. Parovi su: Crnac – Graničar Okrugljača, Podravac Sopje – Munja, Mikleuš – Rezovac, Dinamo Četekovac – Voćin, Mladost Čačinci – Suhopolje, Bratstvo – Mladost 1930 Čađavica. (www.icv.hr, vle; Fotografije: Vedran Lesić)