Sjajan uspjek karatista iz Virovitičko-podravske županije

U Daruvaru je održan tradicionalni karate turnir na kojemu su nastupili i mlađi uzrasti Virovitičkog Karate kluba i to;
U kategoriji ml.učenika i učenika: Domagoj Kesak +36 kg koji je osvojio 1 mjesto i zlatnu medalju,Filip Nađaković koji se izbori za 2 mjesto i srebro, te Filip Kafka , Jakob Đebro, Mateo Čop,Mihael Štefović, Nikola Gondi i Anđelina Feketija koji su se izborili za 3 mjesto i brončane medalje.U kadetskoj kategoriji nastupili su:
Saša Grujić koji je osvojio 2 mjesto i srebrnu medalju, dok je u juniorskoj kategoriji Patrik Lukačević osvojio 3 mjesto i brončanu medalju. Peto mjesto u borbama osvojili su: Pavle radenić u kadetskoj kategoriji i Karla Rogović i Chris Malčec u disciplini Kata. u Katama najuspješniji Virovitičan bio je Matija Relić osvojivši 2 mjesto i srebrnu medalju. Također, nastupili su i članovi Karate kluba Pitomača. Kod učenika C Ivan Furdić je bio peti, u uzrastu mlađih kadeta B Jakov Begović je bio treći, a kod juniora Marko Bogović okitio se srebrom, a Dorotea Grgičić sa petim mjestom. U Zaprešiću su nastupili članovi Karate kluba Suhopolje. Jakov Kosanović u kategoriji starijih limača do 35 kg osvojio je 1. mjesto i zlatnu medalju. Darijo Meštrović u kategoriji mlađih kadeta do 50 kg ovojio je 2. mjesto i srebrnu medalju. Elena Ladović u kategoriji mlađih limačica do 40 kg osvaja 2. mjesto, a Borna Ladović u kategoriji starijih kadeta osvaja također 2 mjesto, dok je Marko Šapina u kategoriji starijih limača do 45 kg bio četvrti. (www.icv.hr, vle)