U posljednjem 13. jesenskom kolu Međužupanijske nogometne lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica, na Vegeški je odigran županijski derbi u kojemu su viđena dva kaznena udarca, no samo jedan je bio realiziran. Naime, u 36. minuti susreta jedanaesterac za Viroviticu je pucao Nikola Suvajac, no vratar Papuka Goran Bulić obranio je udarac, dok je za momčad iz Orahovice jedanaesterac realizirao Benjamin Radinković u 72. minuti te je Papuk pobijedio sa 1:0.

Istodobno, Pitomača je izgubila u Cvetkovcu od Tehničara sa 1:2, a jedini gol za momčad trenera Alena Mrzlečkog zabio je Matej Herent. Pitomača je jesenski dio prvenstva zaključila sa 26, Papuk sa 21, a Virovitica sa 11 osvojenih bodova. Slatina u nedjelju od 14 sati u Rovišću igra susret 13. kola protiv istoimenog domaćina. (www.icv.hr, vle; Fotografije: Matija Rođak)