Fotogalerija: Sportaši ZU HVIDR-e na prijamu kod Sanje Bošnjak povodom odličnog rezultata na 22. SŠNIDOR-u

Obnašateljica dužnosti župana Virovitičko-podravske županije Sanja Bošnjak je upriličila prijam za ekipu Zajednice udruga HVIDR-i Virovitičko-podravske županije koja je osvojila srebrnu medalju na 22. svehrvatskom športskom natjecanju invalida Domovinskog rata održanom ove godine u Poreču. Osvojeno drugo mjesto i srebrna medalja do sada su najveći uspjeh koji je ova ekipa ostvarila na dosadašnjim natjecanjima. Sanja Bošnjak je istaknula kako će i u buduće nastaviti podržavati braniteljsku populaciju jer oni su ti koji su iznijeli Domovinski rat i stvarali hrvatsku državu.

Ovo je za nas povijesni uspjeh. Osvojili smo drugo mjesto u ukupnom plasmanu. Natjecanje je bilo u 10 disciplina, 28 kategorija. Bili smo najbolji u disciplini viseća kuglana, koja se sastoji od kategorije stojeći i sjedeći stav. Treće mjesto smo osvojili u stolanom tenisu, šahu, kuglanju te u plivanju… – kazao je, između ostalog predsjednik Zajednice udruge HVIDR-i Virovitičko-podravske županije Nenad Križić.