Mladi talentirani pijanisti na “Virovitičkoj klavirijadi”

U Glazbenoj školi “Jan Vlašimsky” Virovitica održano je Međužupanijsko natjecanje mladih klavirista “Virovitička klavirijada”. Na natjecanju je sudjelovalo 57 natjecatelja iz devet škola redom iz: Zagreba, Slavonskog Broda, Požege, Daruvara, Našica, Bjelovara, Pitomače, Slatine i Virovitice. Rezultati naši mladih talentiranih glazbenika su i više nego odlični.
S4. kategorija
1. Maria Babić, GŠ Pavla Markovca Zagreb, Srebrenka Crnković Završki, 96,50, 1. nagrada
2. Ines Hustić, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Svetlana Relić, 92,33, 1. nagrada
3. Luka Ratkajec, GŠ Pavla Markovca Zagreb, Alma Ceraj, 90,00, 1. nagrada
1. kategorija
1. Margareta Jakobović, GŠ Požega, Marija Milinković, 96,67, 1. nagrada
2. Fran Vranić, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Karolina Petrović, 96,00, 1. nagrada
3. Lovro Moslavac, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Svetlana Relić, 95,00, 1. nagrada
4. Nika Dragičević, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Daniela Majetić, 94,33, 1. nagrada
5. Palma Ramljak, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Karolina Petrović, 94,33, 1. nagrada
6. Hana Škorvaga, GŠ Požega, Matea Šeremet, 93,00, 1. nagrada
7. Julija Tomljanović, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Mirjana Dizdarević Bjelajac, 92,00, 1. nagrada
8. Atlan Petrinić. GŠ B. Bjelinskog Daruvar, Tomislav Milić, 91,33, 1. nagrada
9. Vanja Mrmoš, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Mirjana Dizdarević Bjelajac, 88,67, 2. nagrada
10. Leona Pavelić, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Daniela Majetić, 88,67, 2. nagrada
11. Nika Risović, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Daniela Majetić, 88,33, 2. nagrada
12. Andrea Kovač, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Karolina Petrović, 88,00, 2. nagrada
13. Neva Barčanac, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Zvonimir Gadanec, 87,00, 2. nagrada
14. Sara Železić, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Daniela Majetić, 87,00, 2. nagrada
15. Marko Boljevčan, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Mirjana Dizdarević Bjelajac, 86,67, 2. nagrada
16. Nika Žirbena, GŠ Požega, Matea Šeremet, 86,67, 2. nagrada
17. Sarasvati Bilić, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Karolina Petrović, 84,00, 2. nagrada
2. kategorija
1. Luka Stanjević, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Svetlana Relić, 97,00, 1. nagrada
2. Jelena Mataija, GŠ Kontesa Dora Našice, Darija Vlajnić, 94,00, 1. nagrada
3. Dominik Ćavar, GŠ Požega, Valentina Krajačić Mikić, 93,00, 1. nagrada
4. Josip Gregurić, GŠ Slavonski Brod, Zdravka Tekić Dadić, 92,50, 1. nagrada
5. Lucija Sajfert, GŠ Požega, Valentina Krajačić Mikić, 91,33, 1. nagrada
6. Dorotea Troha, GŠ dr. Marijana Jergovića Pitomača, Tomislav Glumbić, 88,67, 2. nagrada
7. Antonia Krejči, GŠ B. Bjelinskog Daruvar, Bernard Štancl, 87,67, 2. nagrada
8. Lucija Ivić, GŠ Kontesa Dora Našice, Sanja Vazdar, 87,33, 2. nagrada
9. Iva Ćerić, GŠ Slavonski Brod, Toni Toplak,, 87,00, 2. nagrada
10. Lara Benić, GŠ Požega, Matea Šeremet, 86,67, 2. nagrada
11. Valentina Osterman, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Daniela Majetić, 85,67, 2. nagrada
12. Rina Fuk, GŠ dr. Marijana Jergovića Pitomača, Tomislav Glumbić, 83,67, 2. nagrada
13. Patricija Veriga, OGŠ Slatina, Sara Mojzeš, 83,67, 2. nagrada
14. Petra Matijević, GŠ Slavonski Brod, Dubravka Kolesarić, 80,00, 2. nagrada
3. kategorija
1. Klara Volenik, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Mirjana Dizdarević Bjelajac, 100,00, 1. nagrada
2. Patrick Tomljanović, GŠ Požega, Emilija Navratil, 99,00, 1. nagrada
3. Benedikt Vrlac, GŠ V. Lisinskog Bjelovar, Ana Sudarević, 98,33, 1. nagrada
4. Tia-Eva Keserica, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Mirjana Dizdarević Bjelajac, 91,33, 1. nagrada
5. Ana Tomašić, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Perica Mihaljević, 91,00, 1, nagrada
6. Karlo Relić, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Karolina Petrović, 88,50, 2. nagrada
7. Anja Eregović, GŠ Kontesa Dora Našice, Darija Vlajnić, 86,00, 2. nagrada
8. Hana Knežević, GŠ Kontesa Dora Našice, Sanja Vazdar, 85,00, 2. nagrada
9. Tereza Sabo, GŠ Kontesa Dora Našice, Sanja Vazdar, 84,67, 2. nagrada
10. Leona Lončarević, OGŠ Slatina, Miloš Cvjetković, 84,33, 2. nagrada
11. Tea Vacek, GŠ B. Bjelinskog Daruvar, Tomislav Milić, 79,33, 3. nagrada
4. kategorija
1. Sara Vranić, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Karolina Petrović, 94,00, 1. nagrada
2. Idora Pavčnik, GŠ Pavle Markovca Zagreb, Zrinka Majstorović, 92,33, 1. nagrada
3. Marija Hanić, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Mirjana Dizdarević Bjelajac, 85,67,2. nagrada
4. Lea Rad, GŠ B. Bjerelinskog Daruvar, Spomenka Bogeljić, 84,33, 2. nagrada
5. Antonela Matković, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Karolina Petrović, 83,00, 2. nagrada
6. Sven Oužecky, OGŠ Slatina, Miloš Cvjetković, 81,00, 2. nagrada
5. kategorija
1. Sara Stanjević, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Perica Mihaljević, 92,33, 1. nagrada
2. Mihael Ferčec, GŠ Kontesa Dora Našice, Sanja Vazdar, 85,00, 2. nagrada
3. Elena Bićanić, OGŠ Slatina, Miloš Cvjetković, 82,67, 2. nagrada
4. Nenssy Senicki, GŠ B. Bjelinskog Daruvar, Tomislav Milić, 79,00, 3. nagrada
6. kategorija
1. Tea Holi, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Svetlana Relić, 96,50, 1. nagrada
2. Izabela Gloc, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Mirjana Dizdarević Bjelajac, 94,67, 1. nagrada
3. Rafaela Jakobović, GŠ Požega, Marija Milinković, 90,33, 1. nagrada
S1T. kategorija
1. Tena Labuhar, GŠ Jan Vlašimsky Virovitica, Zvonimir Gadanec, 86, 2. nagrada
S2. kategorija
1. Matija Drofenik, GŠ Pavla Markovca Zagreb, Jelica Kuzmin, 100, 1. nagrada

(www.icv.hr, žđ; Foto: Ž. Đaković i M. Moslavac)