Virovitica treća na turniru „U društvu prvoligaša“, Mia Deskar u najboljoj petorci

U Sportskoj dvorani Osnovne škole Ivane Brlić-Mažuranić u Virovitici odigran je košarkaški turnir za djevojčice „U društvu prvoligaša“, a prvo mjesto osvojio je Podravac iz Virja koji je u finalu košem u posljednjoj sekundi pobijedio Croatiju 2006. iz Zagreba sa 47:46. U utakmici za treće mjesto Virovitica je slavila nad Borovom 51:14.

Za najbolju igračicu turnira proglašena je Ena Drmenčić iz Podravca, dok je za najefikasniju igračicu proglašena Tihana Pavičić iz Croatije.

U najbolju petorku turnira ušle su: Ena Drmenčić, Nika Puškaš, Tihana Pavičić, Mia Deskar i Ena Nikolić.

Pehare i medalje uručili su gradonačelnik grada Virovitice Ivica Kirin, predsjednica Ženskog košarkaškog kluba Virovitica Maja Carević Deskar i trener Virovitice Robert Fritz.

Organizator je bio ŽKK Virovitica, a pokrovitelji Virovitičko-podravska županije, Grad Virovitica i Sportska zajednica grada Virovitice. (www.icv.hr, vle; Fotografije: Matija Rođak i Vedran Lesić)