Rukometaši Viro Virovitice pobijedili Požegu 30:26

U svojoj petoj pripremnoj utakmici rukometaši Viro Virovitice izvojevali su prvu pojedu. Na svom terenu pobijedili su ambicioznog drugoligaša Požegu 30:26. Prošle sezone Virovitičani su bez problema dva puta pobijedili Požegu. Ovoga puta nije bilo tako. Požežani na početku poveli i vodili do 30. minute, kada su Virovitičani prvi puta poveli. Nakon odmora Požega ponovno odlazi na dva gola prednosti. Viro Virovitica se ne predaje i polako preuzima kontrolu nad susretom. Domaći igrači su utakmicu prelomili petnaestak minuta prije kraju i osigurali pobjedu.

Vidjeli smo dvije brze i borbene momčadi. Kvalitetnu utakmicu, kakvih će nadamo se, biti često ove sezone u prvoj ligi. Najefikasniji u domaćim redovima su bili Kristijan Smiljčić sa sedam, Luka Moslavac sa šest i Zlarin Rončević sa pet zgoditaka. Rukometaši Viro Virovitice u subotu 2.rujna odlaze na turnir u Petrinju. (www.icv.hr, mš)