Na 23. Šnidor-u Hvidra VPŽ osvajanjem drugog mjesta ponovila prošlogodišnji sjajni uspjeh

Podjelom medalja u Makarskoj je završeno 23. Svehrvatsko športsko natjecanje invalida domovinskog rata “Makarska 2017”. U dva dana natjecanja, 1000 invalida Domovinskog rata iz cijele Hrvatske borilo se u 10 disciplina, a prema očekivanjima HVIDRA Zagreb osvojila je prvo mjesto pobijedivši u 5 disciplina, elektronski pikado, kuglanje, plivanje, šah i utrka u invalidskim kolicima. Prošlogodišnji povijesni uspjeh osvajanjem drugog mjesta ponovila je sjajna ekipa Hvidre Virovitičko-podravske županije koja je slavila kao i prethodne godine na visećoj kuglani.Treće mjesto pripalo je Zagrebačkoj županiji dok je domaćin Splitsko-dalmatinska županija bila najbolja u boćanju, Istarska županija u sportskom ribolovu, Karlovačka u streljaštvu, Varaždinska u stolnom tenisu. Trofej fer play osvojila je Splitsko-dalmatinska županija. Sve sudionike SŠNIDOR-a pozdravio je novi stari predsjednik HVIDRA-e RH, saborski zastupnik Josip Đakić, a na završnoj svečanosti nazočio je i pomoćnik ministra hrvatskih branitelja Nenad Križić. (www.icv.hr, tm)