BERBA MEDALJA: Četiri zlata, dva srebra i tri bronce virovitičkog karate kluba u Ivancu

U Ivancu je održan 10 Memorijal palim bojovnicima u karateu, na kojem je sudjelovalo više od četiristo natjecatelja. Virovitički karate klub bio je izuzetno uspješan. U kategoriji mlađih učenica do 28kg Marija Knežević koja je osvojila prvo mjesto i zlatnu medalju.

Prva mjesta i zlatne medalje osvojili su još: Nikola Gondi u učeničkoj kategoriji +46kg, Mihael Štefović u mlađe kadetskoj kategoriji +48 kg i Lovro Erak u disciplini kata u mlađe učeničkoj konkurenciji, dok je Laura Erak osvojila treće mjesto i brončanu medalju.

Druga mjesta i srebrne medalje osvojili su: Antonela Krnjić u mlađe učeničkoj kategoriji do 28 kg i Filip Kafka u kadetskoj konkurenciji do 57 kg.

Treća mjesta i brončane medalje osvojili su još Chris Malčec u disciplini kata u konkurenciji mlađih kadeta i Viktor Viljevac u borbama mlađih učenika do 28kg.

Lovro Erak je nastupio i u borbama mlađih učenika do 30 kg, nažalost nije se izborio za plasman. (www.icv.hr, mš)