Najljepši poklon za 10. obljetnicu postojanja kluba: Virovitički AMKK Cobra postao državni klupski prvak u kartingu

U nedjelju 15. listopada u Zagrebu je odvožena posljednja utrka Prvenstva Hrvatske u kartingu, a u organizaciji Zagrebačkog automobilističkog saveza. Nastupilo je 47 vozača, među njima i vozači AMKK Cobra iz Virovitice koji ove godine slavi i 10 godina postojanja.

Marko Kranjčec osvojio je treće mjesto ukupno, Nikola Samaržija drugo mjesto, dok je klub AMKK Cobra ukupno osvojio 101 bod što im je uz prednost od 27 bodova sa prethodne utrke bilo dovoljno za naslov prvaka.

Prije odlaska na završnicu u Zagreb, dva vozača AMKK COBRE, Kranjčec i Samaržija već su osigurali naslove državnih prvaka. Čestitamo! (www.icv.hr)