Nogomet: Virovitica izgubila od Tomislava, Pitomača bolja od Slatine, Suhopolje odnijelo tri boda iz Okrugljače

U sedmom kolu 4.lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica nogometaši Virovitice su na svom terenu poraženi od Tomislava iz Bereka 1:2. U prvom dijelu gosti koriste dvije pogreške domaćih igrača i vode sa 2:0. U nastavku utakmice Virovitičani su pritisli goste. Prilike su se redale kao na traci, ali su do gola došli tek iz kaznenog udarca u 81.minuti kojega je realizirao Nikola Suvajac. Do kraja se rezultat nije mijenjao.

Pitomača je na svom terenu pobijedila Slatinu 3:0. Golove za Pitomaču su postigli Filip Škaro dva i jednog David Sidnjenko. Papuk svoju utakmicu sedmog kola igra u nedjelju 8.listopada, kada gostuje kod Mladosti u Kloštru Podravskom.

U prvom susretu 1.županijske nogometne lige Suhopolje je pobijedilo Graničar u Okrugljači 3:0 zgodicima Nikole Menegatija iz jedanaesterca u šestoj, Antonija Babeca u osmoj i Lovre Štefanca u dvadesetoj minuti. Ostale utakmice županijskih liga igraju se u nedjelju 8.listopada u 16 sati. (www.icv.hr, mš, foto: Matija R.)