Novi poraz rukometašica Pitomače

Uprava kluba prošli se tjedan potrudila pojačati igračke redove pitomačkih rukometašica. Jedna od ponajboljih hrvatskih rukometašica Maja Kožnjak pristupila je Pitomačankama no to nije bilo dovoljno za osvajanje nova dva boda. Varaždinska Koka je pokazala da je puno kvalitetniji sastav i uvjerljivo pobijedila u Pitomači, u petom kolu prve rukometne lige za žene, 39:30. Varaždinke su imale čvrstu obranu i lucidan napad, te se nakon osam minuta odvojile. Na odmor se otišlo s dva gola prednosti za Koku (16:18).

U nastavku razlika se samo povećavala. Ni dvije igračice više nisu Pitomači bila prednost. U domaćem sastavu najefikasnije su bile Maja Kožnjak s devet, Terezija Ćurić i Ines Kožarić s pet, te Tanja Đud i Tena Mioč s po četiri zgoditka. Gostujući trener Vladimir Canjuga naglasio je da će dolazak Maje Kožnjak značiti veliki napredak u igri Pitomače. U idućem kolu Pitomača gostuje u Solinu kod Petason Vranjica. To je prilika za osvajanje prvih bodova. (www.icv.hr, mš)