Mladi virovitički košarkaši izgubili od Mladosti

Virovitički košarkaši, kadeti M15, gostovali su u Đurđevcu gdje su igrali protiv ekipe Mladosti. Izgubili su rezultatom 69:41. Poraz iz kojeg su virovitički klinci izvukli novu pouku, a to je da se iz treninga u trenig i igranje utakmica može parirati svakoj ekipi bez obzira na neiskustvo i početak natjecanja, tako da su tek u trećoj četvrtini virovitičani osjetili što znači zabijati koševe te odigrali 18:6 u svoju korist i neriješeno zadnju četvrtinu. No danak neiskustvu i prvi nastupi su još velik zalogaj za ove mladiće koji tek sada počinju shvaćati što je sport i uz puno strpljenja i treninga uspjeh neće izostati.

Za KK VTC nastupili su i koševe postigli: Edi Albrecht, Roko Ključec 9, Nikola Ferenčević 21, Vjeko Koledić, Ivan Mucak 2, David Bunjevac 3, Jakov Slavić, Ivan Žubrinić 4, Hrvoje Matanić, Nikola Filipović 2. (www.icv.hr)