Slatina donijela bod iz Rovišća, Mikeluš se popeo na drugo mjesto

4.liga Slatina donijela bod iz Rovišća

U posljednjem susretu dvanaestog kola 4.lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica nogometaši Slatine donijeli su bod sa gostovanja u Rovišću odigravši sa domaćom momčadi 1:1.slatina je povela u 21. minuti zgoditkom Danijela ciglara, a domaći su izjednačili u 70. minuti. U trinaestom kolu Virovitica na svom terenu dočekuje Zdenku 91 iz Velikih Zdenaca. Pitomača je domaćin susjednoj Mladosti iz Kloštra Podravskog. Slatina ugošćuje Podravac iz Virja. Papuk ide u goste u Križevce.

1.ŽNL: Mikeluš se popeo na drugo mjesto

Ovog vikenda odigrano je trinaesto posljednje jesensko kolo prve županijske lige. Suhopolje je bilo uvjerljivo s Podravcem iz Spoja 3.1. Voćin je porazio Rezovac 3:0. Dinamo iz Četekovca je potopio Bratstvo 5:1. Ta dva poraza iskoristio je Mikleuš i pobjedom nad Mladosti 1930. U čađavici 2:0 izbio na drugo mjesto na tablici. Mladost iz Čačinaca na domaćem terenu je pobijedila Gradinu 2:0. Slavonija iz Sladojevaca odnijela je sva tri boda iz Nove Bukovice pobijedivši domaćeg Zrinskog 3:0. Suhopolje će sigurno prezimiti na prvom mjesto. Dok su u najtežoj situaciji Zrinski iz Nove Bukovice, Dinamo iz Četekovca i Gradina.

Rezultati: Dinamo Četekovac – Bratstvo 5:1, Zrinski Nova Bukovica – Slavonija 0:3, Voćin – Rezovac 3:0, Mladost Čačinci – Gradina 2:0, Mladost 1930. Čađavica – Mikleuš 0:2, Suhopolje – Podravac Sopje 3:1 i Lukač 05 – Graničar Okrugljača 2:2.

Drugo kolo županijskog nogometnog kupa

U drugom kolu županijskog nogometnog kupa postignuto je pregršt zgoditaka, a većina favorita plasirala se u treće kolo.

Rezultati: Otorvanec – Bušetina 1947. 0:5, Dinamo Kapela Dvor – Napredak 5:7, Sveti Đurađ – Kladare 5:4, Croatia – Bilogora 1947. 5:2, .Stara Brezovica – Podgorje 1:3, Omladinac – Mladost Vukosavljevica 5:0, Munja – Kozice 0:2, Crnac – Plavi 1:0, .Borova – Mladost Bakić 2:1, Mladost Miljevci – Sloga Zdenci 4:2 i Tehničar – Standard 1:3. (www.icv.hr, mš)