Raspored blagoslova obitelji u Virovitici

I ovih Božićnih blagdana, prilika je da župnik posjeti svoje župljanje, te zajedno s njima okupljeni u molitvu zazovu Gospodinov blagoslov na cijelu obitelj. Kao i svake godine, podsjetit ćemo vas na ono što treba biti na stolu za blagoslov obitelji: križ, upaljena svijeća, blagoslovljena voda te Sveto pismo.

Raspored blagoslova u župi Sv. Roka

UTORAK, 26. prosinca 2017. od 13 sati, BUŠETINA

SRIJEDA 27. prosinca 2017. od 9 sati
Josipa Jurja Strossmayera, Dravska, Bajer,
Lavoslava Ružičke, Mirka Danijela Bogdanića,
Ruđera Boškovića, Vinogradska, Franje Fujsa

ČETVRTAK, 28. prosinca 2017. od 9 sati
Eugena Kumičića, Dobriše Cesarića,
Stanka Ilića, Jože Jurišića, Ksavera Šandora Đalskog,

PETAK, 29. PROSINCA 2017. od 9 sati
Zvonimirov trg, Trg kralja Tomislava,
Eugena Kvaternika, Andrije Kačića – Miošića,
Vladimira Nazora, Ivana Mažuranića,
Petra Preradovića, Ivana Gorana Kovačića,
Mije Pupeka, Franje Račkog, Tome Maretića, Pavla Radića,

SUBOTA, 30. prosinca 2017. od 9 sati
Pejačevićeva, Hrvatskih branitelja, Gardijske 81. brigade,
Trg kralja Petra Svačića, Tomaša Masaryka,
Augusta Šenoe, Trg Ante Starčevića,
Trg bana Josipa Jelačića, Nikole Tesle

UTORAK, 02. siječnja 2018. od 9 sati
Franjevačka, Kralja Petra Krešimira IV., Augusta Cesarca,
Junija Palmotića, Stanka Vraza, Prolaz Janka Draškovića,
Ivana Kapistrana, Trg Krste Frankopana, Zrinski vrt,
Josipa Runjanina, Nikole Tricka, Trg fra Bonifacija Gerbera,
Ericha Šlomovića, Vlaha Bukovca, Miroslava Kraljevića

SRIJEDA, 03. siječnja 2018. od 9 sati
Antuna Augustinčića, Ivana Meštrovića,
Antuna Mihanovića, Ivana Gundulića, Brezik, Požari

ČETVRTAK, 04. siječnja 2018. od 9 sati
Bečka, Andrije Štampara, Alojzija Stepinca
Tome Bakača , Andrije Hebranga,
Đure Basaričeka, Hrvatskih Žrtava,
Vinka Belobrka, Marijana Derežića

PETAK, 05. siječnja 2017. od 9 sati
Ljudevita Gaja, Stjepana Radića,
Nikole Šubića Zrinjskog, Tina Ujevića,
Antuna Gustava Matoša, Miroslava Feldmana,
Marije Jurić Zagorke, Silvija Strahimira Kranjčevića,
Petra Berislavića, Milana Nikolića

SUBOTA, 06. siječnja 2017. od 9 sati
Matije Gupca, Ferde Rusana
od 13 sati, OKRUGLJAČA

Raspored blagoslova u župi sv. Alojzija Stepinca

26. 12. Sv. Stjepan – Milanovac (od 08:30 sati)
– jedan svećenik – Sveto Trojstvo s odvojcima od vrha ulice
– drugi svećenik – ZNG – parna str. do trgovine a potom Sv. Trojstvo od početka s odvojcima
– treći svećenik – ZNG neparna strana – od trgovine prema pruzi
27. 12. Sv. Ivan – Milanovac (od 08:30 sati)
Ulica Sv. Križa od kraja prema trgovini s odvojcima, zatim J. Vlašimskog, Stjepana
Redera i Fra F. Pintarića
28.12. Četvrtak – Virovitica (od 08:30 sati)
Ivana Zajca, L. Matačića, Z. Kunc, V. Lisinskog i Jakova Gotovca
29. 12. Petak – Milanovac (od 08:30 sati)
Vinogradski put – parna str. od igrališta i 30. svibnja nep. od vrha prema trgovini
30.12. Subota – Milanovac (od 08:30 sati)
Vinogradski put – neparna str. od vrha ulice s odvojcima
31. 12 Nedjelja – Milanovac (od 13:30 sati)
Ulica 30. svibnja – odvojci (od prvoga prema četvrtom)
02.01. Utorak – Milanovac i Virovitica (od 08:30 sati)
Ulica 30. svibnja – parna strana (od trgovine prema vrhu) zatim ulice: Vukovarska,
Vinkovačka, Kalnička i Bilogorska
03.01. Srijeda – Sveti Đurađ (od 08:30 sati)
Bilogorska ul. od Podgorja, Sv. Antuna, 30. svibnja, Narodne garde i Hrv. žrtava
04. 01. Četvrtak – Sveti Đurađ (od 08:30 sati)
Vinogradska, Sv. Križ, Prilaz Vili, Sv. Jurja i Mlinska
05. 01. Petak – Podgorje (od 08:30 sati)
Petra i Pavla, Steve Rajnovića, Bilogorska, Sportska i Ložnjak
06. 01. Tri Kralja (od 13:30 sati)
– jedan svećenik – Virovitica: Aleja maturanata, Antunovac i Psunjska ulica
– drugi svećenik – Podgorje: Sv. Jurja i Virovitička ulica
07.01. NEDJELJA KRŠTENJA GOSPODINOVA – Podgorje (od 13:30 sati)
– jedan svećenik: Podgorska jug, Podgorska sj. i Podgorski odv.
– drugi svećenik: Vinogradska i Trg hrv. branitelja
08.01. Ponedjeljak (od 08:30 sati)
– jedan svećenik: Podgorje: N. Tavelića (od trgovine) s odvojcima
– drugi svećenik: Golo Brdo: Vinogradska. ul., Zadnji jarak i Bilogorska

Raspored blagoslova u župi sv. Leopolda Mandića

26.12.2017. Mate Lovraka, Mile Budaka 14:00
27.12.2017. Miroslava Krleže 8:30
28.12.2017. Franje baruna Trenka 8:30
29.12.2017. Podravska, Podravski odvojak 8:30
30.12.2017. Slavonska 8:30
31.12.2017. Istarska, po pozivu, Lička 14:00
02.01.2018. Zlatno polje, Iločka, Rezovački put, Pešta 8:30
03.01.2018. Novi Rezovac, Markovac,Sjevernjak, Lanište 8:30
04.01.2018. Stari Rezovac, , Rezovački vinogradi, Rezovačke Krčevine 8:30
05.01.2018. Čemernica, Osječka, Moslavačka 8:30
06.01.2018. Zagorska, Sjepana Radića, Sajmište, Tome Kolara 14:00

(www.icv.hr)