CRO ATHLETICS GALA 2017. – Virovitičanin Marino Bloudek najbolji junior

Iza nas je još jedna uspješna sezona za hrvatsku atletiku, u kojoj smo između ostalih osvojili dvije medalje na Svjetskom prvenstvu u Londonu i to zlatnu u bacanju diska Sandre Perković i brončanu u bacanju kugle Stipe Žunića. Sara Kolak je na Europskom prvenstvu za mlađe seniorke osvojila zlato, Marino Bloudek je osvojio naslov europskog juniorskog prvaka na 800m u Grossetu dok je Eva Mustafić na istom natjecanju bila srebrna u bacanju kladiva. Svi ti uspjesi obilježeni su na CROATHLETIC GALA, događaju koji je okupio sve ono najbolje što ima hrvatska atletika.

gala2017 23

Podijeljena su brojna priznanja atletičarima i atletskim djelatnicima u raznim kategorijama, a naš virovitičanin Marino Bloudek, koji nastupa za zagrebački Agram, proglašen je najboljim juniorem u 2017. godini. Čestitamo! (has.hr)