Košarkaši Virovitice na domaćem parketu pobijedili dosad neporaženo Međimurje

Košarkaši Virovitice u desetom kolu Druge muške lige sjever ugostili su vodeću ekipu lige košarkaše Međimurja. Domaći košarkaši odlično su otvorili prvu četvrtinu te nakon deset minuta imali prednost 11 koševa. No iskusna ekipa iz Čakovca anulira prednost domaćina i odlazi na poluvrijeme s pola koša prednosti. Sljedeće dvije četvrtine ponudile su nam vrhunsku košarku u kojima se činilo da će bodovi ipak otići gostima jer su u jednom trenutku imali deset koševa prednosti. No podrška s tribina i klupe domaćim košarkašima je dala dodatan poticaj koji rezultira povratkom vodstva košarkaša Virovitice i pobjedom 91:89. Trojka koja se izdvojila koševima kod domaćih su Ferenčević 26, te Pavlović i Golub s 19 koševa, no svakako treba izdvojiti cijelu ekipu Virovitice jer su pokazali veliki trud i zalaganje kad bi ušli u igru. Sljedeće kolo slijedi gostovanje u Koprivnici. (www.icv.hr, foto: arhiva)