RK Slatina poražena u Borovu

Nakon pobjede u prvom kolu drugog dijela natjecanja 2. HRL Istok protiv ekipe iz Županje, slatinski su rukometaši gostovali u Borovu. Utakmicu je bolje otvorio domaćin koji je poveo s 4:1 da bi se sredinom prvog poluvremena Slatinčani vratili u igru gdje je bilo 5:5, te do kraja se igralo ”gol za gol”. Poluvrijeme je završilo 10:10.

Drugi dio utakmice domaćin se odvojio na četiri gola razlike i uspio zadržavati prednost sve do kraja utakmice, 23:20. Najbolji u redovima Slatinčana bili su Fran Čurić sa 6 i Matija Lisinski sa 5 pogodaka. Kod domaćina Igor Franić sa 7 pogodaka. U nedjelju, 4. ožujka, RK Slatina dočekuje ekipu iz Valpova, a utakmica se igra u sportskoj dvorani Tehničke škole Virovitica u 14.30 sati. (www.icv.hr, df)