Druga pobjeda u nizu: Virovitički rukometaši sigurni protiv Nove Gradiške

U drugoj uzastopnoj domaćoj utakmici rukometaši Viro Virovitice ubilježili su drugu pobjedu. U susretu 23. kola prve lige sjever pobijedili su posljednjeplasiranu Novi Gradišku 34:24. Prvi dio malobrojni gosti (došli su sa samo devet igrača) pružali su neočekivan otpor koristeći brojne greške domaćih igrača. U nastavku Virovitičani su postali precizniji u napadu, a Dino Meter se razbranio na golu, čime je prednost domaće ekipe došla dvoznamenkastog broja.

Trener Damir Vašarević tijekom cijelog susreta dao je veću minutažu mlađim igračima. Za Viro Viroviticu su igrali: Dino Meter, Alen Berda 1, Karlo Vašarević 8 (2), Kristijan Smiljčić 5, Robert Rešetar 1, Karlo Štimac, Luka Moslavac 6, Luka Poljak 2, Matko Crljenić 3, Antonio Starčević 2, Ivan Janjić, Borna Šimić 1, Ivan Taras 4, Karlo Moslavac 1 i Toni Smutni.

U idućem kolu rukometaši Viro Virovitice gostuju u Zagrebu kod Maksimir Pastele. (www.icv.hr, mš)