U Slatini održan županijski kros osnovnih i srednjih škola

Na terenima osnovne škole Eugena Kumičića u Slatini održano je županijsko natjecanje u krosu. Nastupilo je sedam osnovnih škola s područja Virovitičko-podravske županije koje su se natjecale u četiri kategorija i to:

Mlađe djevojčice (5-6 razredi)

Ekipni poredak:
1. ŠSD ” Slatina”(Slatina) -Tea Halužan , Tia Hršak, Veronika Vilk i Karla Mihaljević
2. ŠSD ” IBM ” (Virovitica) – Klara Crnoja, Nika Kozlinger,, Lea Kozlinger i Lana Petriš
3. ŠSD ” Junior ” (Slatina) – Dora Koprek,Simona Srnović, Marta Mikolić i Katja Stoponja.

Pojedinačni poredak:
1. TEA HALUŽAN – ŠSD SLATINA – Slatina
2. KLARA CRNOJA – ŠSD IBM – Virovitica
3. TIA HRŠAK – ŠSD SLATINA – Slatina

Mlađi dječaci (5-6 razredi)

Ekipni poredak:
1. ŠSD ” Slatina” (Slatina) – Noa Jaković, Ivan Blašković, Dorijan Putar i Davor Kizivat 2. ŠSD ” Sokol ” (Pitomača) – Lucijano Balija, Dominik Babić, Roko Sučić i Marko Lovrin
3. ŠSD “Mladost” (Suhopolje) – Denis Hodak , Robert Rokinger i Luka Sitar

Pojedinačni poredak:
1. LUCIJANO BALIJA – ŠSD SOKOL – Pitomača
2. DOMINIK BABIĆ – ŠSD SOKOL – Pitomača
3. IVAN BLAŠKOVIĆ – ŠSD SLATINA – Slatina

Djevojčice 7-8 razredi

Ekipni predak:
1. ŠSD “IBM”(Virovitica) – Mihaela Milković , Antonela Tutić, Marija Medved i Klara Pažin
2. ŠSD “Slatina” – Tanita Šantalab, Sara herceg , dorijana Drokan i Ivona Mijatović
3. ŠSD “Sokol” – Erin Pintarić, Nika Pintarić, Lea Crlenjak i Grahovac

Pojedinačni poredak:
1. ANTONELA TUTIĆ – ŠSD IBM – Virovitica
2. TANITA ŠANTALAB – ŠSD SLATINA – Slatina
3. MIHAELA MILKOVIĆ – ŠSD IBM – Virovitica

Dječaci 7-8 razredi

Ekipni poredak:
1. ŠSD “Sokol”(Pitomača) – Erik Erdelji, Matej Babić, Luka Kos i Karlo Kapitan
2. ŠSD ” Slatina ” (Slatina) – David Jakišić, Luka Jurišić, Benjamin Mudri i Matej Jukić
3. ŠSD “Junior ” (Slatina) – Marko Šuntić, Ivan Stjepić, Filip Pejakić i Kristian Ferenčak

Pojedinačni poredak:
1. DAVID JAKIŠIĆ ŠSD SLATINA – Slatina
2. ERIK ERDELJI ŠSD SOKOL – Pitomača
3. MATEJ BABIĆ ŠSD SOKOL – Pitomača

U natjecanju srednjih škola također je nastupilo sedam ekipa u muškoj i ženskoj konkurenciji:

Djevojke

Ekipni poredak:
1. ŠSD ” Gimnazija”(Virovitica) – Paula Rakijašić, Lena Sabo, Ema Borković i Marta Maslać
2. ŠSD “Marul” (Slatina) – Una Maravić,Patricija Kovačić,Elizabeta Taradej i Nives Halužan
3. ŠSD “Katolička gimnazija” – Doroteja Kiš, Doroteja Mikulić,Ivana Kirin i Maja Biuk

Pojedinačni poredak:
1. PAULA RAKIJAŠIĆ ŠSD GIMNAZIJA – Virovitica
2. LENA SABO ŠSD GIMNAZIJA – Virovitica
3. UNA MARAVIĆ ŠSD MARUL – Slatina

Mladići

Ekipni poredak:
1. ŠSD “Marul” (Slatina) – Sebastian Herceg, Alen Šaponja, Karlo Matoković i Ivor Miklošević 2. ŠSD” Victoria “(Orahovica) – Borna Katić, Luka Pavić, Dario Periša i Hrvoje Vulić
3. ŠSD “Tehničar” – Mario Bošnjaković, Andi Slijepčević, Tomislav Ojdanić i Nikola Plavšić

Pojedinačni proedak:
1. HRVOJE VULIĆ ŠSD VICTORIA – Orahovica
2. BORNA KATIĆ ŠSD VICTORIA – Orahovica
3. SEBASTIJAN HERCEG ŠSD MARUL – Slatina

Prvoplasirane ekipe u svim kategorijama stekle su pravo nastupa na državnoj završnici u Poreču 18. i 19.travnja 2018.godine. (www.icv.hr, mš)