4. LIGA Slatina „očerupala“ Picoke, Virovitica bolja od Križevaca, Pitomači samo bod

U dvadeset prvom kolu 4.lige Bjelovar Koprivnica Virovitica nogometaši Slatine vrlo brzo su se oporavili od domaćeg poraza u susretu s Pitomačom. Na gostovanju u Đurđevcu zgodicima Ozrena Vurdelje iz kaznenog udarca i Borisa Bihara u samo šest minuta osigurali su pobjedu 2:0 nad domaćim Graničarom. Gotovo trećinu utakmice Slatinčani su odigrali s igračem manje, jer je Ante Knežević morao napustiti igru zbog dva žuta kartona.

Virovitica je na svojoj Vegeški zgodicima Tomislava Blaževića i Roka Horačeka također s 2:0 pobijedila Križevce. Veliki doprinos pobjedi dao i vratar Ivan Kelečić, koji je u nekoliko navrata obranio izgledne prilike gostujućih napadača.
Nogometaši Pitomače su na svom terenu odigrali 1:1 s virovskim Podravcem. Gosti su poveli u prvom dijelu. U nastavku su domaći igrači uspjeli samo izjednačiti zgoditkom Valentina Paradinovića.
Orahovački Papuk u nedjelju 6.svibnja u 17 sati igra u Predavcu s Dinamom. (www.icv.hr, mš)