Pitomača i Tehničar najbolji na županijskom natjecanju u atletici srednjih škola

Na sportskim terenima bivše virovitičke vojarne održano je županijsko natjecanje srednjih škola u atletici.

Rezultati:

100 M     DJEVOJKE                         MLADIĆI

1.Ana Stjepanović-Marul                   1. Karlo Petrinić-Tehničar
2.Dorotea Erhatić -Pitomača              2. Dominik Mudri- Marul.
3. Ana Škudar-Gimnazija                   3. Domagoj Vučemilović-Gim.

400 M        DJEVOJKE                        MLADIĆI

1.Una Maravić -Marul                          1. Mihael Zorić – Tehničar
2. Lorena Blaga -Gimnazija                 2. Vinko Martinčevič-Gim.
3. Sandra Greguraš-Pitomača             3 Alen Šaponja -Marul

800 M            DJEVOJKE                         MLADIĆI

1.Lena Sabo – Gimn.                            1. Krešimir Godeč-Gimn.
2.Dorotea Grgičin –Pitomača                2. Karlo Jakupec-Tehničar
3.Nives Halužan -Marul                         3. Karlo Matoković- Marul.

1500 m      DJEVOJKE                          MLADIĆI

1. Ema Borković-Gimn.                         1. Sebastijan Herceg-Marul
2. Elizabeta Taradej-Marul                      2. Mario Bošnjaković -Tehn.
3. Marija Devald -Pitomača                   3. Deni Vilček – Gimn.

SKOK U DALJ         DJEVOJKE                   MLADIĆI

1.Karla Hajtić-Pitomača                           1. Domagoj Poje -Marul
2.Patricija Kovačić-Marul                           2.Dominik Presečan Pitomača
3.Vanesa Prpić -Gimn.                              3. Domagoj Maligec- Gimnaz.

SKOK U VIS     DJEVOJKE                        MLADIĆI

1.Karla Begović-Pitomača                       1. Antonio Balić-Gimn.
2.Iskra Maravić -Gimn.                           2.Marko Bazijanec- Gimn.
3. Mila Lončar – Marul                             3. Dino Veger -Marul

BACANJE KUGLE     DJEVOJKE                   MLADIĆI

1.Laura Fel-Gimnazija                               1. Edi Dan- Tehničar
2.Ana Vusić -Pitomača                              2. Dino Meter -Gimn.
3.Ana Benko-Marul                                   3. Karlo Aragović –Pitomača

ŠTAFETA 100,200,300,400 m    DJEVOJKE                  MLADIĆI

1.PITOMAČA 2.48,06                                                1. TEHNIČAR 2.18,90
2. GIMNAZIJA 2.51,40                                              2. GIMNAZIJA 2.24,99
3. MARUL 2.55,00                                                    3. MARUL 2.35,00

ZAVRŠNA TABLICA

DJEVOJKE                                              MLADIĆI

1.PITOMAČA 20 bod.                            1. TEHNIČAR 22 bod.
2. GIMNAZIJA 19 bod.                           2.GIMNAZIJA. 20 bod
3. MARUL 15 bod.                                  3. MARUL 16 bod

Prvo plasirana ekipa u kategoriji djevojaka i mladića sudjelovati će na završnom državnom natjecanju koje će se održati 14 i15. svibnja. 2018. u Splitu.

Ekipa ” Pitomača ” nastupila je u sastavu: Doroteja Erhatić, Sandra Greguraš, Dorotea Grgičin, Marija Devald, Karla Begović, Karla Hajtić, Ana Vusić i Iva Vusić. Voditeljica : Maja Kirin.

Ekipa ” Tehničar ” nastupila je u sastavu: Tadej Janković, Karlo Vašarević, Edi Dan, Mario Bošnjaković, Karlo Jakupec, Mihael Zorić, , Karlo Petrinić i Nikola Plavšić. Voditelj : Vlado Majhen. (www.icv.hr, mš)