ŽNL: Slavonija osvojila tri boda s igračem manje u Lukaču, Suhopolje i Podgorje sigurno do pobjede

U prvim susretima dvadeset prvog kola prve županijske lige nogometaši Lukača 05 na svom terenu su poraženi 1:0 od Slavonije iz Sladojevaca zgoditkom Patrika Foteza.
Već na samom početku utakmice gostujuća momčad ostala je bez jednog igrača, koji je teren morao napustiti zbog crvenog kartona. Do kraja susreta Lukačani tu brojčanu prednost nisu uspjeli pretočiti u pozitiva rezultat.
Suhopolje je pred malobrojnim gledateljima došlo do tri boda rezultatom 3:0 u susretu s Graničarom iz Okrugljače, Zgoditke su postigli Lovro Štefanec, Dominik Hodak i Zdenko Lončarek. Gosti su uspješno odlijevali domaćim napadima sve do šezdesete minute.

U prvom susretu osamnaestog kola druge županijske lige zapad nogometaši Podgorja su promarširali kroz Rušane. Domaći Napredak je odolijevao gostujućim napadima u prvom dijelu, a u nastavku su gosti postigli četiri zgoditka: Tomislav Krmpotić dva, a Luka Vukšić i Mario Šelember po jedan.

Sve ostale utakmice županijskih nogometnih liga igraju se u nedjelju 6.svibnja u 17 sati. (www.icv.hr, mš)