FOTO Slatina pobijedila Rezovac, remi Suhopolja u Čačincima

U srijedu su odigrane dvije pripremne nogometne utakmice.

NK Slatina je u prošlu nedjelju sudjelovala na Memorijalnom nogometnom turniru ”Ivica Filković i Perica Sabo” u Kozicama koji je i osvojila pobjedama nad NK Slavonijom Sladojevci (2:0) i NK Mladost Miljevci (5:1). Treća ”žrtva” Slatinčana bio je NK Rezovac, doprvak 1. županijske nogometne lige, u utakmici koja je odigrana na pomoćnom terenu stadiona Antuna Tone Butorca, u Slatini.

Domaća momčad u prvom je poluvremenu pokazala da je bolji takmac, te zabila tri zgoditka. Drugo poluvrijeme Slatina je i dalje dominirala, a dva gola gostiju iz Rezovca ”pala” su pred kraj utakmice, poslije rošada trenera Slatine Pempera i nekoliko izmjena, tako da je konačan rezultat bio 4:2.

Za Slatinu su zabili Matija Bubaš 2, Marin Vukomanović i Luka Čubelić dok su zgoditke za Rezovac postigli Ivan Krznarić i Mario Nreca.

Utakmicu su sudili Jurica Culej kao glavni sudac, te pomoćnice Ana Nikolić i Matea Loparac.

U Čačincima su igrale dvije momčadi iz prve županijske lige, domaća Mladost i Suhopolje.

Susret je završio 2:2. Zgoditke za domaće su postigli Ivan Buneta i Marko Nemeth dok su za Suhopolje efikasni bili Zdenko Lončarek i Marko Sertić.