1. ŽNL Mladost 1930. iz Čađavice odnijela tri boda iz Mikleuša, Rezovac furiozan u drugom dijelu utakmice

Prošlosezonski viceprvak Rezovac u utakmicu s Dinamom iz Četekovca ulazi bez žara, što koriste gosti i zgoditkom Darija Lončareka iz 42. minute vode 1:0. Domaćem treneru veliki problem bio je izlazak iz igre glavnog motora momčadi Antonija Babeca zbog ozlijede već u 15. minuti. U nastavku susreta domaća momčad počinje pritiskati. U 50. minuti gostujući igrač Marijo Košorog u izglednoj prilici u kaznenom prostoru igra s rukom. Marijo je dobio crveni karton, a za Rezovac je dosuđen kazneni udarac, koji Ivan Krznarić nije uspio realizirati. U 57. minuti Vanja Dežmarić poravnava rezultat. Samo dvije minute kasnije zgoditkom Mateja Dorinke gosti su ponovno u prednosti. Rezovac propušta niz izglednih prilika.

Ulazak Mateja Vujčića donio je preokret, on je s dvije asistencije i dva zgoditka preokrenuo rezultat. Za Rezovac su strijelci bili Matej Vujčić i Vanja Dežmarić po dva puta, te Aleksandar Matijašević jednom.

-Trebali bi još malo popraviti obranu, imali smo nekoliko kikseva. Tek je prvo kolo i još se nismo dobro uigrali. Osvojili smo tri boda i to je najvažnije – izjavio je igrač utakmice Matej Vujčić.

Nogometaši Bratstva iz Gornjeg Bazja u prvom kolu na svom terenu ugostili su čvrstu momčad Mladosti iz Čačinaca. Domaća momčad je povela iz kaznenog udarca koji je realizirao Mario Pšihistal. Vrlo brzo gosti uspijevaju poravnati efektnim zgoditkom Marka Nemetha. Nekoliko minuta prije odlaska na odmor Mario Pšihistal je odličnim udarcem pogodio samo vratnicu.

U drugom dijelu Stipe Čavić koristi jedan bočni ubačaj i postiže pobjedonosni zgoditak za goste. Mladost iz Čačinaca zasluženo odnosi sva tri boda iz Gornjeg Bazja rezultatom 2:1. Igrač utakmice: Stipe Čavić.

Nogometaši Podravca iz Sopja u svojoj prvoj domaćoj utakmici u Novoj Šarovki upisali su prvu pobjedu. Do odmora gosti iz Voćina uspješno su odolijevali napadima Podravca. U nastavku domaći igrači su postigli četiri zgoditka i upisali pobjedu 4:1. Strijelci su bili Mateo Jerešić dva puta, te Marko Matić i Tomislav Androš jednom, dok je gol za Voćin postigao Emanuel Jaković iz kaznenog udarca. Igrač utakmice: Mateo Jerešić.

Jedan zgoditak je igračima Mladosti 1930. iz Čađavice bio dovoljan za iznenađujuću pobjedu u Mikleušu. Postigao ga je Antonio Martinčević u 30. minuti utakmice. Domaći igrači propustili su nekoliko izglednih prilika. Gol nisu uspjeli postići ni iz kaznenog udarca.
Igrač utakmice: Antonio Martinčević.

Rezultati: Graničar Okrugljača – Lukač 05 1:2, Suhopolje – Slavonija Sladojevci 4:0, Bušetina 1947. – Sloga Zdenci 2:1, Rezovac – Dinamo Četekovac 5:2, Bratstvo Gornje Bazje – Mladost Čačinci 1:2, Mikleuš – Mladost 1930. Čađavica 0:1 i Podravac Sopje – Voćin 4:1.