1. ŽNL Doznajte najbolje igrače, listu strijelaca i poredak nakon pet odigranih kola

Nakon pet odigranih kola u 1. županijskoj nogometnoj ligi vodeća momčad je Bušetina 1947. sa osvojenih 15 bodova, jedina ekipa sa stopostotnim učinkom. Slijede ju Suhopolje i čačinačka Mladost sa 12 bodova.

Najbolji igrači u petom kolu:

7 bodova – Antonio Klasić (Bušetina 1947.) – u derbiju kola punom preokreta nosio je momčad do pobjede i do potvrde prve pozicije.

6 bodova – Ivan Ibriks (Suhopolje) – pokazao je svoju kvalitetu preokrenuvši rezultat u derbiju s Rezovcem.

5 bodova – Zvonimir Juhas (Bratstvo) – dva zgoditka i asistencija za uvjerljivu pobjedu u općinskom derbiju.

4 boda – Emanuel Jaković (Voćin) – s tri zgoditka bio je najbolji strijelac utakmice u Okrugljači.

3 boda – Patrik Fotez (Slavonija Sladojevci) – sudjelovao je kod prvog zgoditka, a drugi zgoditak je dao. Bio je ključan igrač za pobjedu svoje momčadi.

2 boda – Danijel Tunić (Dinamo Četekovac) – s dva zgoditka osigurao je bod na gostovanju u susjedskom derbiju.

1 bod – Dario Godeč (Graničar) – nositelj igre u osvajanju prvog ovosezonskog boda.

Poredak nakon pet kola:

11 bodova – Matej Vujičić (Rezovac)

10 bodova – Zdenko Lončarek (Suhopolje), Antonio Klasić (Bušetina 1947.), Zvonimir Juhas (Bratstvo)

7 bodova – Janko Brlas (Bušetina 1947.), Alen Dedaj (Sloga Zdenci), Marijan Holec (Lukač 05)

6 bodova – Mateo Jerešić (Podravac Sopje), Vlado Maršić (Mladost Čač.), Antonio Vratković (Sloga Zdenci), Ivan Ibriks (Suhopolje)…

foto: znsvpz.hr

Lista strijelaca:

9 – Ibriks (Suhopolje)

7 – Juhas (Bratstvo)

6 – Holec (Lukač 05), Lončarek (Suhopolje), Brlas (Bušetina 1947.)

5 – Bušljeta (Sloga), Dedaj (Sloga), Ugarković (Mladost Čač.), Jaković (Voćin)

4 – Grizelj (Lukač 05), Šoštar (Lukač 05), Vratković (Sloga), Ramić (Mladost Čač.), Jančić (Mikleuš), Kokoška (Dinamo), Dunković (Slavonija), Klasić (Bušetina 1947.), Bušetinčan (Bušetina 1947.), Nemeth (Mladost Čač.)

3 – Sertić (Suhopolje), Jerešić (Podravac), Petrinić (Graničar), Dežmarić (Rezovac)

2 – Vujičić (Rezovac), Matijašević (Rezovac), Martinčević (Mladost 1930.), Kristić (Bratstvo), Matić (Podravac), Krznarić (Rezovac), Novoselec (Mladost 1930.), Milinović (Suhopolje), Giber (Mikleuš), Pšihistal (Bratstvo), Bajivić (Bratstvo)

1 – Menegati (Suhopolje), Balogović (Graničar), Lončar (Lukač 05), Lončarek (Dinamo), Dorinka (Dinamo), Ćavić (Mladost Čač.), Androš (Podravac), Rajnović (Lukač 05), Simonović (Voćin), Gumbarević (Slavonija), Tomašević (Podravac), Karačić (Podravac), Maršić (Mladost Čač.), Babec (Rezovac), Pejić (Rezovac), Mikić (Podravac), Zajček (Podravac), Egri (Suhopolje), Kujavić (Mikleuš), Čoklo (Bušetina 1947.), Dijanešić (Sloga), Topić (Rezovac), Kovačević (Rezovac), Ilić (Bratstvo), Veg (Graničar), Fučkar (Graničar), Marković (Voćin), Vicić (Voćin), Pernar (Bušetina 1947.), Čorda (Mladost Čač.), Mroz (Mladost Čač.), Troha (Dinamo), Fotez (Slavonija), Borić (Bušetina 1947.), Ivčić (Mikleuš), Tunić (Dinamo), Krušelj (Podravac), Hodak (Suhopolje), Čović I. (Voćin), Čović H. (Voćin).

(www.icv.hr, ts, mš, foto: arhiva)