2. ŽNL: U skupini Zapad vodeći Škvarić i Grubić, u skupini Istok na vrhu liste strijelaca Ciglar

Nakon pet odigranih kola u 2. županijskoj nogometnoj ligi – skupina Zapad, vodeće momčadi i dalje su Omladinac iz Korije i Drava iz Terezinog Polja, jedini sa stopostotnim učinkom i 15 osvojenih bodova.

Lista strijelaca – skupina Zapad:

6 – Grubić (Omladinac), Škvarić (Omladinac)

5 – A. Paulović (Drava)

4 – Hobolja (Bilogora 1947.), Šelember (Podgorje), Jurković (Podgorje), Jugović (Gradina), Ladović (Sveti Đurađ), M. Lanšćak (Sokol)

3 – Jelovečki (Omladinac), N. Pecolaj (Gradina), Mareković (Drava), Šerepec (Croatia), Tomić (Sokol)

2 – Jurić (Mladost), Šelimber (Mladost), Draganić (Dinamo), Draganić (Turanovac), Balažić (Croatia), Dorić (Sokol), Pavić (Croatia), Leš (Bilogora 1947.), V. Taušan (Turanovac), Giba (Omladinac), Đureš (Podgorje), Kovač J. (Mladost), Martelo (Sokol)

1 – Domokuš (Napredak), Bistrović (Sokol), Štefanec (Omladinac), S. Ivanešić (Dinamo), M. Iličić (Dinamo), L. Paulović (Drava), Berda (Drava), Krmpotić (Podgorje), Tandarić (Croatia), Kovač (Croatia), Čavar (Mladost), Kovač (Mladost), Delić (Drava), Trivanović (Drava), Duvnjak (Gradina), J. Lanšćak (Sokol), Funko (Sv. Đurađ), Ivanković (Omladinac), Tambolaš (Podgorje), Nemčec (Mladost), Barišić (Drava), Korenički (Omladinac), Krajačić (Turanovac), Blažičević (Gradina), Dražić (Sv. Đurađ), Đaković (Sv. Đurađ), Lacko (Dinamo), Šmer (Drava).

foto: znsvpz.hr

U skupini Istok nakon pet odigranih kola vrh ljestvice predvodi Zrinski iz Nove Bukovice sa 13 osvojenih bodova. Miljevačka Mladost na drugom je mjestu sa 12 bodova, ali utakmicom manje jer je u petom kolu bila slobodna.

Lista strijelaca – skupina Istok:

6 – Ciglar (Crnac)

5 – Petrović (Zrinski)

4 – Obžetić (Borova), Ibričić (Mladost Milj.), Zebec (Mladost Milj.)

3 – Pipić (Borova), Stupar (Borova), Nikolić (DOŠK), Tilen Marić (DOŠK), Milošević (Zrinski), Gabud (Standard), Mužar (Crnac), Matoković (Crnac), Makar (Standard), Beneš (Mladost Bak.)

2 – Rupčić (Mladost Milj.), Lehpamer (Mladost Milj.), Keler (Mladost Milj.), Šteger (DOŠK), Sitar (DOŠK), Vukalović (Zrinski), Šain (Borova)

1 – Gegić (Borova), Lehpamer (Mladost Milj.), Granjaš (Standard), Si. Nika (Tehničar), Jozić (Ćeralije), Vuzem (Borova), Bosak (Munja), Pejazić (Mladost Milj.), Toni Marić (DOŠK), Zeman (DOŠK), Se. Nika (Tehničar), Matovina (Tehničar), Perkovac (Tehničar), Škrlin (Mladost Bak.), Tomić (Ćeralije), Čović (Ćeralije), Striber (Zrinski), Šojka (Mladost Bak.), Mlinarić (Mladost Bak.), Mihalić (Standard), Pohiba (Mladost Milj.), Sudarić (Crnac), Pandurić (Crnac), Kapetanović (Munja), Marinković (Standard), Prpić (Mladost Bak.), Matota (Zrinski).

foto: znsvpz.hr

(www.icv.hr, ts, foto: M. Šolc)