Lista strijelaca i poredak u 2. županijskim nogometnim ligama nakon četiri odigrana kola

Nakon četiri odigrana kola u 2. županijskoj ligi – skupina Zapad vodeće momčadi su Omladinac iz Korije i Drava iz Terezinog Polja, jedini sa stopostotnim učinkom i 12 osvojenih bodova.

Lista strijelaca – skupina Zapad:

6 – Grubić (Omladinac)

5 – Ladović (Sveti Đurađ)

4 – Mesić (Sveti Đurađ), Hobolja (Bilogora 1947.), Šelember (Podgorje), Škvarić (Omladinac), Jurković (Podgorje), Jugović (Gradina), A. Paulović (Drava)

3 – Szabo (Sveti Đurađ), Kajić (Sveti Đurađ), Jelovečki (Omladinac), N. Pecolaj (Gradina), Mareković (Drava), M. Lanšćak (Sokol)

2 – Jurić (Mladost), Šelimber (Mladost), Draganić (Dinamo), Draganić (Turanovac), Balažić (Croatia), Dorić (Sokol), Šerepec (Croatia), Pavić (Croatia), Leš (Bilogora 1947.), V. Taušan (Turanovac), Giba (Omladinac), Đureš (Podgorje), Kovač J. (Mladost), Tomić (Sokol)

1 – Domokuš (Napredak), Bistrović (Sokol), Štefanec (Omladinac), S. Ivanešić (Dinamo), M. Iličić (Dinamo), L. Paulović (Drava), Berda (Drava), Krmpotić (Podgorje), Tandarić (Croatia), Kovač (Croatia), Čavar (Mladost), Kovač (Mladost), Delić (Drava), Trivanović (Drava), Duvnjak (Gradina), J. Lanšćak (Sokol), Funko (Sv. Đurađ), Ivanković (Omladinac), Tambolaš (Podgorje), Nemčec (Mladost), Barišić (Drava), Korenički (Omladinac), Krajačić (Turanovac), Blažičević (Gradina).

foto: znsvpz.hr

U skupini Istok nakon četiri odigrana kola vrh ljestvice predvodi Mladost iz Miljevaca sa 12 osvojenih bodova.

Lista strijelaca – skupina Istok

5 – Petrović (Zrinski)

4 – Obžetić (Borova), Ibričić (Mladost Milj.), Zebec (Mladost Milj.)

3 – Pipić (Borova), Stupar (Borova), Nikolić (DOŠK), Tilen Marić (DOŠK), Milošević (Zrinski), Ciglar (Crnac), Gabud (Standard)

2 – Rupčić (Mladost Milj.), Lehpamer (Mladost Milj.), Keler (Mladost Milj.), Makar (Standard), Šteger (DOŠK), Sitar (DOŠK), Matoković (Crnac), Mužar (Crnac), Vukalović (Zrinski), Šain (Borova)

1 – Gegić (Borova), Lehpamer (Mladost Milj.), Granjaš (Standard), Si. Nika (Tehničar), Jozić (Ćeralije), Vuzem (Borova), Bosak (Munja), Pejazić (Mladost Milj.), Toni Marić (DOŠK), Zeman (DOŠK), Se. Nika (Tehničar), Matovina (Tehničar), Perkovac (Tehničar), Škrlin (Mladost Bak.), Tomić (Ćeralije), Čović (Ćeralije), Striber (Zrinski), Beneš (Mladost Bak.), Šojka (Mladost Bak.), Mlinarić (Mladost Bak.), Mihalić (Standard), Pohiba (Mladost Milj.).

foto: znsvpz.hr

(www.icv.hr, ts, foto: M. Rođak)