PORAZ NAKON SEDAM UZASTOPNIH POBJEDA Rukometaši Viro Virovitice izgubili od Medvešćaka

Virovitički rukometni prvoligaš Viro Virovitica prošlu sezonu završio je s pet uzastopnih pobjeda. U novu sezonu je ušao s još dvije.

U subotu je gostovao kod Medvešćaka u Zagrebu i prekinuo uspješnu seriju. Virovitičani su izgubili 31:34.

U početku utakmice gosti iz Virovitice su bili bolji i vode. Pred kraj prvog dijela Medvešćak preuzima kontrolu rezultata. U drugom dijelu Virovitičani se ne predaju i ponovno vode. Ipak, posljednjih petnaestak minuta domaća momčad je u konstantnoj prednosti i dolazi do prva dva boda u ovoj sezoni.

-Prekinuli smo pobjednički niz i poraženi nakon sedam pobjeda u službenim utakmicama. Ovo je najlošija naša utakmica u posljednjih godinu dana. Primili smo previše golova. Uz samo devet vratarskih obrana i lošu defenzivnu igru nismo mogli bolje proći – rezimirao je Zlarin Rončević, desna ruka trenera Vašarevića na klupi Viro Virovitice.

Viro Virovitica: Meter, Vašarević 11 (4), Smiljčić 3, Vozab, Štimac, Luka Moslavac 10, Sabo, Igor Gašparović 2, Crljenić 1, Starčević, Janjić 2, Ivan Gašparović 1, Šimić, Karlo Moslavac, Smutni 1 i Benko. Trener: Damir Vašarević

Sedmerci: 4 (4), isključenja: 8 minuta (Vašarević, Luka Moslavac, Igor Gašparović i Janjić po dvije minute).