1. ŽNL Brlas prestigao Juhasa i našao se na vrhu uz Ibriksa, Ramić igrač sedmog kola

Nakon sedam odigranih kola u 1. županijskoj nogometnoj ligi na vrhu je i dalje “gužva”. Vodeći i bodovno izjednačeni su Mladost iz Čačinaca i Bušetina 1947. na prve dvije pozicije, sa osvojenih 18 bodova. Slijedi Suhopolje sa 15, Bratstvo iz Gornjeg Bazja sa 14, Rezovac ima 13, a Lukač 05 na šestom je mjestu sa 12 bodova. Ovo je samo potvrda da se igra vrlo zanimljivo prvenstvo u kojem nakon sedam odigranih kola nijedna ekipa bodovno nije odmaknula predaleko. Na začelju je Graničar iz Okrugljače sa jednim bodom.

Najbolji igrači u sedmom kolu:

7 bodova – Toni Ramić (Mladost Čačinci) – s tri zgoditka doveo svoju momčad na prvo mjesto u najefikasnijoj utakmici kola.

6 bodova – Janko Brlas (Bušetina 1947.) – u pet minuta postigao tri zgoditka i osigurao pobjedu nad susjedima iz Okrugljače.

5 bodova – Ivan Ibriks (Suhopolje) – izjednačio je rezultat, a nakon toga nosio igru svoje momčadi do uvjerljive pobjede.

4 boda – Tomislav Giber (Mikleuš) – zgoditkom trasirao put svojoj momčadi u utakmici s Rezovcem.

3 boda – Danijel Tunić (Dinamo Četekovac) – ponovno strijelac odlučujućeg zgoditka kojim je osvojen vrijedan bod.

2 boda – Hrvoje Bedeković (Bratstvo Gornje Bazje) – nositelj igre na gostovanju u Novoj Šarovki, gdje je Bratstvo osvojilo vrijedan bod.

1 bod – Paulo Gegić (Voćin) – mladi igrač odradio je velik posao na sredini terena u susretu s gostima iz Sladojevaca.

foto: znsvpz.hr

Lista strijelaca:

10 – Brlas (Bušetina 1947.), Ibriks (Suhopolje)

8 – Juhas (Bratstvo), Ramić (Mladost Čač.), Lončarek (Suhopolje)

6 – Holec (Lukač 05), Bušljeta (Sloga), Dedaj (Sloga), Kokoška (Dinamo), Jančić (Mikleuš), Grizelj (Lukač 05)

5 – Ugarković (Mladost Čač.), Jaković (Voćin), Dunković (Slavonija), Nemeth (Mladost Čač.)

4 – Šoštar (Lukač 05), Vratković (Sloga), Klasić (Bušetina 1947.), Bušetinčan (Bušetina 1947.), Dežmarić (Rezovac)

3 – Sertić (Suhopolje), Jerešić (Podravac), Petrinić (Graničar), Babec (Rezovac), Matić (Podravac), Kristić (Bratstvo), Tunić (Dinamo), Giber (Mikleuš)

2 – Vujičić (Rezovac), Matijašević (Rezovac), Martinčević (Mladost 1930.), Krznarić (Rezovac), Novoselec (Mladost 1930.), Milinović (Suhopolje), Pšihistal (Bratstvo), Bajivić (Bratstvo), Buzuk (Rezovac), Pejić (Rezovac), Borić (Bušetina 1947.), Balogović (Graničar), Lončar (Lukač 05), Perošević (Mladost 1930.), Falat (Mladost Čač.), Čorda (Mladost Čač.), Čoklo (Bušetina 1947.), Kovačević (Rezovac), Menegati (Suhopolje), Ivačić (Suhopolje)

1 – Lončarek (Dinamo), Dorinka (Dinamo), Ćavić (Mladost Čač.), Androš (Podravac), Rajnović (Lukač 05), Simonović (Voćin), Gumbarević (Slavonija), Tomašević (Podravac), Karačić (Podravac), Maršić (Mladost Čač.), Mikić (Podravac), Zajček (Podravac), Egri (Suhopolje), Kujavić (Mikleuš), Dijanešić (Sloga), Topić (Rezovac), Ilić (Bratstvo), Veg (Graničar), Fučkar (Graničar), Marković (Voćin), Vicić (Voćin), Pernar (Bušetina 1947.), Mroz (Mladost Čač.), Troha (Dinamo), Fotez (Slavonija), Ivčić (Mikleuš), Krušelj (Podravac), Hodak (Suhopolje), Čović I. (Voćin), Čović H. (Voćin), Medić (Rezovac), Marijanović (Mikleuš), Vrhovski (Mladost Čač.)

(www.icv.hr, ts, mš, foto: M. Šolc)