1. ŽNL Ibriks igrač devetog kola i vodeći strijelac lige

Nakon devet odigranih kola u 1. županijskoj nogometnoj ligi na vrhu liste strijelaca odvojio se suhopoljski “AS” Ivan Ibriks, sa 16 postignutih pogodaka, a ujedno je zaslužio i titulu igrača 9. kola postigavši hat-trick protiv Mikleuša. Napadač Bušetine 1947. Janko Brlas trenutno je drugi strijelac lige, a upravo ovaj dvojac sutra (subota) odmjerit će snage u velikom derbiju Suhopolja i Bušetine.

7 bodova – Ivan Ibriks (Suhopolje) – s tri lijepa zgoditka bio je glavni igrač u pobjedi suhopoljske momčadi na gostovanju u Mikleušu.

6 bodova – Danijel Jurlina (Bratstvo Gornje Bazje) – ključni igrač u osvajanju boda na teškom terenu u Bušetini.

5 bodova – Ivan Jukić (Mladost Čačinci) – uspješno igrao na boku i postigao zgoditak iz kaznenog udarca.

4 boda – Emilio Perošević (Mladost 1930. Čađavica ) – uz postignuti zgoditak nosio igru svoje momčadi do uvjerljive pobjede u derbiju začelja.

3 boda – Mateo Lončar (Lukač 05) – na sredini terena odradio veliki posao za pobjedu na gostovanju u Novoj Šarovki.

2 boda – Matija Bubaš (Sloga Zdenci) – postigao zgoditak i pokazao da je veliko pojačanje za svoju novu momčad.

1 bod – Roko Perić (Voćin) – uz pogodak, kojim je potvrđena pobjeda, odlično je igrao na sredini terena.

Lista strijelaca:

16 – Ibriks (Suhopolje)

12 – Brlas (Bušetina 1947.)

11 – Ramić (Mladost Čač.)

9 – Lončarek (Suhopolje), Juhas (Bratstvo)

8 – Ugarković (Mladost Čač.)

7 – Kokoška (Dinamo), Dedaj (Sloga), Dežmarić (Rezovac), Šoštar (Lukač 05), Holec (Lukač 05), Nemeth (Mladost Čač.)

6 – Bušljeta (Sloga), Jančić (Mikleuš), Grizelj (Lukač 05), Bušetinčan (Bušetina 1947.), Jaković (Voćin), Dunković (Slavonija), Kristić (Bratstvo)

5 – Vratković (Sloga)

4 – Klasić (Bušetina 1947.), Ivačić (Suhopolje), Lončar (Lukač 05), Perošević (Mladost 1930.), Giber (Mikleuš), Babec (Suhopolje)

3 – Sertić (Suhopolje), Jerešić (Podravac), Petrinić (Graničar), Matić (Podravac), Tunić (Dinamo), Milinović (Bratstvo)

2 – Vujičić (Rezovac), Matijašević (Rezovac), Martinčević (Mladost 1930.), Krznarić (Rezovac), Novoselec (Mladost 1930.), Pšihistal (Bratstvo), Bajivić (Bratstvo), Buzuk (Rezovac), Pejić (Rezovac), Borić (Bušetina 1947.), Balogović (Graničar), Falat (Mladost Čač.), Čorda (Mladost Čač.), Čoklo (Bušetina 1947.), Kovačević (Rezovac), Menegati (Suhopolje), Mudri (Mladost 1930.), Ivčić (Mikleuš), Tašić (Voćin), Dijanešić (Sloga), Androš (Podravac)

1 – Lončarek (Dinamo), Dorinka (Dinamo), Ćavić (Mladost Čač.), Rajnović (Lukač 05), Simonović (Voćin), Gumbarević (Slavonija), Tomašević (Podravac), Karačić (Podravac), Maršić (Mladost Čač.), Mikić (Podravac), Zajček (Podravac), Egri (Suhopolje), Kujavić (Mikleuš), Topić (Rezovac), Ilić (Bratstvo), Veg (Graničar), Fučkar (Graničar), Marković (Voćin), Vicić (Voćin), Pernar (Bušetina 1947.), Mroz (Mladost Čač.), Troha (Dinamo), Fotez (Slavonija), Krušelj (Podravac), Hodak (Suhopolje), Čović I. (Voćin), Čović H. (Voćin), Medić (Rezovac), Marijanović (Mikleuš), Vrhovski (Mladost Čač.), Sabo (Bušetina 1947.), Šomođi (Mladost 1930.), Grljak (Suhopolje), Pranjić (Sloga), Karnik (Bratstvo), Perić (Voćin), Mađarević (Mladost 1930.), Šuvak (Mladost 1930.), Bubaš (Sloga), Novaković (Slavonija), Jukić (Mladost Čač.)

(www.icv.hr, ts, mš, foto: arhiva)