2. HMNL ISTOK Malonogometni klub Slatina u Valpovu uzeo bod “velik kao kuća”

Malonogometaši Slatine u svom premijernom nastupu u 2. HMNL-Istok jučer su gostovali u Valpovu kod MNK Mala Mljekara.

Mala nervoza zbog prve utakmice u novom natjecanju uzela je danak na početku i na poluvrijeme Slatinčani odlaze u rezultatskom minusu 2:1. Na početku drugog poluvremena počinje golijada, domaćin odlazi na 3:1, ali se slatinska ekipa ne predaje i brzo vraća rezultat na početak, tj. 4:4. U nastavku domaćin ponovno prvi zabija za 5:4, ali se igrači Slatine ponovo uspijevaju vratiti za konačnih 5:5. Bod “velik kao kuća”.

44117072 2167504196596049 188419618275065856 n Custom

Golove za MNK Slatinu postigli su: Prlić 2, Jaković 1, Čavić 1 i Ninčević 1.

MNK Slatina: Radonjić, Bošnjak, Petrinjak, Prlić, Fotez, Vicić, Čavić, Bihar, Ninčević, Bočkaj, Jaković i Šimek. Trener: Nikola Miščević; pomoćni trener: Matej Rešetar.

44151690 2167504963262639 4325162299070349312 n Custom

MNK Slatina u 2. kolu 2. HMNL-Istok dočekuje u sportskoj dvorani SŠ Marka Marulića lanjskog doprvaka Aureliu Futsal iz Vinkovaca. Utakmica se igra u petak, 19. listopada, s početkom u 20:30 sati.