2. ŽNL U skupini Zapad Grubiću i Škvariću priključio se Draganić, na “Istoku” vodeći strijelac Obžetić

Vedran Grubić - NK Omladinac Korija // foto: M. Šolc

Nakon sedam odigranih kola u 2. županijskoj nogometnoj ligi – skupina Zapad došlo je do promjene na vrhu. U prvih šest utakmica Omladinac iz Korije i Drava iz Terezinog Polja imali su stopostotan učinak i vodili “mrtvu” trku za jesenskog prvaka, ali, prošlonedjeljni međusobni derbi presudio je u korist momčadi iz Korije, koja je pokazala da je riječ o kvalitetnoj momčadi i sada se nalazi sama na vrhu ligaške ljestvice sa 21 bodom. Drava iz Terezinog Polja ima 18 bodova, a slijede Podgorje sa 12 i Mladost iz Vukosavljevice sa 10 bodova…

foto: znsvpz.hr

Lista strijelaca:

Skupina Zapad:

7 – Grubić (Omladinac), Škvarić (Omladinac), Draganić (Dinamo)

5 – A. Paulović (Drava), Mareković (Drava), Kovač J. (Mladost)

4 – Hobolja (Bilogora 1947.), Šelember (Podgorje), Jurković (Podgorje), Jugović (Gradina), Ladović (Sveti Đurađ), M. Lanšćak (Sokol), Tomić (Sokol), Krmpotić (Podgorje)

3 – Jelovečki (Omladinac), N. Pecolaj (Gradina), Šerepec (Croatia), Martelo (Sokol), Giba (Omladinac), Korenički (Omladinac), Nemčec (Mladost), V. Taušan (Turanovac)

2 – Jurić (Mladost), Šelimber (Mladost), Draganić (Turanovac), Balažić (Croatia), Dorić (Sokol), Pavić (Croatia), Leš (Bilogora 1947.), Đureš (Podgorje), J. Lanšćak (Sokol), S. Ivanešić (Dinamo), Kovač (Croatia), Szabo (Sv. Đurađ)

1 – Domokuš (Napredak), Bistrović (Sokol), Štefanec (Omladinac), M. Iličić (Dinamo), L. Paulović (Drava), Berda (Drava), Tandarić (Croatia), Čavar (Mladost), Delić (Drava), Trivanović (Drava), Duvnjak (Gradina), Funko (Sv. Đurađ), Ivanković (Omladinac), Tambolaš (Podgorje), Barišić (Drava), Krajačić (Turanovac), Blažičević (Gradina), Dražić (Sv. Đurađ), Đaković (Sv. Đurađ), Lacko (Dinamo), Šmer (Drava), Deskar (Bilogora 1947.), Varga (Omladinac), Begović (Turanovac), Pokupić (Mladost), Blažinčić (Croatia), Pavić (Croatia), Milaković (Croatia), Feketija (Mladost), Zalogaj (Turanovac).

U skupini Istok jedina momčad sa stopostotnim učinkom je miljevačka Mladost sa 18 osvojenih bodova. Zrinski iz Nove Bukovice ima 16, Borova 13, a Ćeralije 12 bodova…

foto: znsvpz.hr

Skupina Istok:

9 – Obžetić (Borova)

8 – Ibričić (Mladost Milj.), Zebec (Mladost Milj.), Ciglar (Crnac)

6 – Pipić (Borova)

5 – Petrović (Zrinski), Beneš (Mladost Bak.), Rupčić (Mladost Milj.)

4 – Lehpamer (Mladost Milj.), Vukalović (Zrinski), Stupar (Borova)

3 – Nikolić (DOŠK), Tilen Marić (DOŠK), Milošević (Zrinski), Gabud (Standard), Mužar (Crnac), Matoković (Crnac), Makar (Standard), Keler (Mladost Milj.), Gegić (Borova), Šain (Borova), M. Jozić (Ćeralije), Striber (Zrinski)

2 – Šteger (DOŠK), Sitar (DOŠK), Budimir (Mladost Bak.), Prpić (Mladost Bak.), Vuzem (Borova), J. Tomić (Ćeralije), Matota (Zrinski), Marinković (Standard), Holec (Borova), D. Jozić (Ćeralije), Kapetanović (Munja), F. Perić (Ćeralije), J. Perić (Ćeralije)

1 – Granjaš (Standard), Si. Nika (Tehničar), Bosak (Munja), Pejazić (Mladost Milj.), Toni Marić (DOŠK), Zeman (DOŠK), Se. Nika (Tehničar), Matovina (Tehničar), Perkovac (Tehničar), Škrlin (Mladost Bak.), Šojka (Mladost Bak.), Mlinarić (Mladost Bak.), Mihalić (Standard), Pohiba (Mladost Milj.), Sudarić (Crnac), Pandurić (Crnac), Filipović (Kozice), A. Borovec (Tehničar), Zdelar (Munja), Mimić (Crnac), Mateo Hrgetić (Standard), Mario Hrgetić (Standard), A. Čović (Ćeralije), J. Čović (Ćeralije), M. Tomić (Ćeralije), Pejić (Ćeralije), Kurtić (Zrinski), Hetrih (Kozice), Tušek (Standard), Jaković (Ćeralije).

(www.icv.hr, ts)