4. LIGA BJ-KC-VT Virovitica hrabro pala u Cvetkovcu, do 72. minute bod je bio u džepu

U 8. kolu 4. lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica, nogometaši Virovitice gostovali su u Cvetkovcu, kod vodećeg Tehničara, a epitet trenutno najbolje momčadi lige domaćin je opravdao i ovoga puta.

Cvetkovčani su nastavili niz pobjeda, ali minimalnih jer do sada još nikoga nisu “razbili”. Nakon Radnika (2:1), Garića (1:0), Slatine (1:0) i Papuka (1:0) pobijedili su i Viroviticu rezultatom 2:1.

Momčad trenera Samuela Spudića “pala” je hrabro, namučila domaćina i do 72. minute imala bod u “džepu”, a onda je za domaće slavlje i konačnu pobjedu poentirao Milek. Virovitičanima je nedostajao Tomislav Blažević. Virovitica će novu priliku za pobjedu imati u sljedećem kolu na domaćem terenu, kada na Vegešku stiže Ferdinandovac.

Cvetkovec. Igralište Cvetkovec. Gledatelja: 150

Tehničar: Kovačić, Kocijan, Halavuk (od 58. Milek), Grabar, Srpak, Hudak, Šokec (od 58. Majetić), Sminderovac (od 89. Misimi), Vukonić, Jambrušić (od 75. Makušić) i Lovrek (od 90. Drk). Trener: Roman Sović.

Virovitica: Buđak, Skoko (od 58. Spudić), Kovač, Crvenka (od 80. Šipka), Suvajac, Duvnjak, Marković, Kovač, Reščić, Horaček (od 67. Mrazović D.) i Đurđević. Trener: Samuel Spudić.

Suci: Dražen Fejer (Bjelovar), Slavko Miklečić (Bjelovar) i Patrik Tkalčević (Čazma).