FOTO&VIDEO: GOSTI PROTESTIRALI, DOMAĆI ZABIJALI Lončar i Šoštar za uvjerljivu pobjedu Lukača

Nakon uvjerljivog poraza prošle subote u Suhopolju, nogometaši Lukača 05 u osmom kolu 1. ŽNL vratili su se pobjedom. U susretu sa Slavonijom iz Sladojevaca pobijedili su 4:1.

U prvom dijelu, u rastrganoj igri, domaća momčad je imala nešto više od igre, ali bez većih prilika za zgoditak.

U 42. minuti nakon kontakta gostujućeg vratara Dragojevića i domaćeg napadača Holeca sudac Špoljarić dosudio je kazneni udarac. Gostujući igrači su se teško pomirili sa sudačkom odlukom. Na kraju je s bijele toče precizan bio Lončar.

U nastavku, u tri minute (49. i 51.) domaći napadač Šoštar je sa dva efektna zgoditka osigurao domaću pobjedu.

U 73. minuti gostujući igrač Dunković iskoristio je pogrešku domaće obrane i iznenadio vratara Ponikvara smanjivši svojim zgoditkom rezultat na 3:1.

Deset minuta kasnije svojim drugim zgoditkom Lončar je postavio konačni rezultat 4:1.

Ovom utakmicom za duže vrijeme od aktivnog igranja privremeno se oprostio Krešimir Vampovac zbog odlaska na daljnje školovanje.

-Zadovoljan sam postignutom pobjedom i zalaganjem svojih igrača, a gostima želim uspjeh u nastavku natjecanja – zaključio je domaći strateg Miroslav Čor.

Lukač 05 – Slavonija Sladojevci 4:1
Igrač utakmice: Mateo Lončar